Archív článkov 2023

Kučeravé premeny V.: Ako na neskrotné kučery?

7 mes. pred
Starostlivosť o kučery nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. O tom, aké nástrahy čakajú v kúpeľni sme sa porozprávali aj s našimi zákazníčkami. Ich príbehy a skúsenosti pomôžu skrotiť kučery aj tebe.

Čo všetko dokáže rozhodiť kučeravé vlasy?

7 mes. pred
Čo všetko ovpylňuje krásu tvojích kučier? Pozreli sme sa na všetky vonkajšie a vnútorne vplyvy a prinášame ti ucelené tipy na tu spávnu starostlivosť v rôznych životných obdobiach.

Kučeravé premeny IV.: Nesprávna starostlivosť o kučery suché a poškodené vlasy prináša

8 mes. pred
Ako príbeh nesprávnej starostlivosti o kučery premeniť na rozprávku za vytúženou korunou krásy? Naše zákazníčky sa s nami podelili o tie svoje a my ti ich dnes prinášame aj s cennými radami.

Kučery naprieč storočiami. Kde bolo, tam bolo… Ako to bolo?

9 mes. pred
Kde sa kučeravé vlasy v evolúcii ľudského druhu vlastne vzali? K čomu nás predurčujú geneticky? A ako sa na kučeravé trendy pozerala história? Netradičné, no o to zaujímavejšie vedecké čítanie.

Kučeravé premeny III.: Keď génom nerozkážeš, urob z nich svoju prednosť

10 mes. pred
V kučeravých rodinách sa často dedia nielen vlasy samotné ale aj tipy a triky ako sa o ne správne starať. V tejto sérii kučeravých premien sa s nami o skúsenosti podelili nielen mamy s deťmi ale aj sestry s bratmi.

Ako sušiť kučeravé vlasy? Voľné sušenie verzus difuzér

11 mes. pred
Sušiť či nesušiť? Fénom alebo difuzérom? Na akej teplote? Ako sa odporúčania menia podľa porozity? A aký difuzér mi odporúčate? Máme pre teba všetky odpovede!

Kučeravé premeny II.: Bye, bye žehlička! Toto som kučeravá JA

1 rok pred
Vyrovnávanie kučier, brazílsky keratín a iné trápenia - aj to vo svojich príbehoch spomínajú Sabina, Tery, Miška a Vierka. Ich premeny ale našli šťastný koniec v momente, kedy sa rozhodli žehličku nadobro zahodiť.

Účinné DIY recepty na kučeravé vlasy, ktoré si zamiluješ

1 rok pred
Hľadáš pre svoje kučery zázrak, ktorý bude vyrobený z prírodných ingrediencií, priamo u teba doma v kuchyni? Ak ťa baví experimentovať, no nevieš kde začať, skús tieto overené recepty a sleduj ako tvoje vlasy ožijú.

Kučeravé premeny I.: Aha, veď ja mám kučery!

1 rok pred
Každá kučeravá cesta je iná a mnoho z nich začína odhalením, že tvoje vlasy medzi rovné vlastne nepatria. V aprílovom vydaní kučeravých premien sa o svoje príbehy s nami podelili Evka, Zuzanka, Barborka a Kevin.

Ako na lupiny a nepríjemné svrbenie hlavy?

1 rok pred
Chceš sa aj ty začať poriadne starať o kučery, no pri výbere vlasovej kozmetiky ťa obmedzuje problém s lupinami či svrbením? S nami kompromisy robiť nemusíš! Naučíme ťa, ako na kučeravú korunu aj pri citlivej pokožke.

Uvod

Nastavenia

Navigácia