Spôsoby platby

Na výber máš nasledujúce možnosti platby

Platba kartou

Akceptujeme kreditné a debetné karty VISA, MASTERCARD, VISA Electron a Maestro a platba je bez dodatočných poplatkov. Tvoju objednávku začneme vybavovať hneď po zrealizovaní platby. Údaje o karte sú zabezpečené a chránené.

Online bankový prevod

Najrýchlejší spôsob platby priamo z tvojho internet bankingu cez priamy preklik do bankovníctva, kde už čaká predvyplnený platobný príkaz. Platba prebehne okamžite, takže na nič nečakáme a začíname objednávku hneď pripravovať.

Dobierka

Pri dobierke začneme vybavovať tvoju objednávku okamžite a platba je bez poplatkov. Za tovar zaplatíš kuriérovi pri preberaní. Možnosť platby na dobierku je spoplatnená poplatkom 1,50 €.

Platba cez Apple Pay

Za objednávku môžeš zaplatiť aj cez svoj Apple Pay účet, a to bez dodatočných poplatkov. Tvoju objednávku začneme vybavovať hneď po zrealizovaní platby.

Platba cez Google Pay

Za objednávku môžeš zaplatiť aj cez svoj Google Pay účet, a to bez dodatočných poplatkov. Tvoju objednávku začneme vybavovať hneď po zrealizovaní platby.

Faktúry

Ku každej uhradenej objednávke zasielame faktúru elektronicky v zmysle platných predpisov Slovenskej republiky na uvedenú e mailovú adresu (na vyžiadanie aj poštou). Na tieto účely využívame fakturačný systém od firmy Superfaktúra.

Uvod

Nastavenia

Navigácia