Kučeravé premeny I.: Aha, veď ja mám kučery!

1 mes. pred
Každá kučeravá cesta je iná a mnoho z nich začína odhalením, že tvoje vlasy medzi rovné vlastne nepatria. V aprílovom vydaní kučeravých premien sa o svoje príbehy s nami podelili Evka, Zuzanka, Barborka a Kevin.

Ako na lupiny a nepríjemné svrbenie hlavy?

2 mes. pred
Chceš sa aj ty začať poriadne starať o kučery, no pri výbere vlasovej kozmetiky ťa obmedzuje problém s lupinami či svrbením? S nami kompromisy robiť nemusíš! Naučíme ťa, ako na kučeravú korunu aj pri citlivej pokožke.

9 najčastejších chýb v starostlivosti o kučeravé vlasy. Robíš ich aj ty?

3 mes. pred
Zorientovať sa v kučeravom svete môže byť zo začiatku mätúce. No ak vlasom už nejaký ten čas dávaš 100 % starostlivosti a výsledok nikde, možno robíš jednu z týchto chýb.

Ako športovať a chrániť pritom svoje kučeravé vlasy?

4 mes. pred
Chystá sa tvoje novoročné ja zobrať posilku útokom, no už po prvom tréningu tvoja hriva vyzerá, že chce celé športovanie radšej vzdať? Prečítaj si naše tipy aby workout day už nebol pre tvoje vlasy postrachom.

Ako sa starať o kučeravé a vlnité vlasy v zime?

5 mes. pred
Sneženie, mrholenie, ostrý vietor, studený a suchý vzduch. Zima je u nás v plnom prúde a dáva tvojej korune poriadne zabrať. Náš decembrový špeciál prichádza práve včas, aby ti pomohol so správnou starostlivosťou.

10 tipov, ako docieliť krásne dlhé vlasy

6 mes. pred
Kto niekedy netúžil po dlhej rozprávkovej hrive, akú má Rapunzel? Cesta k takejto korune je posiata tŕňmi reality a obtiažnejšia než zabitie troch drakov. Až za siedmimi horami a dolami sme pre teba našli tipy ako na to!

Je CGM – Curly Girl metóda naozaj pre každého? Porovnali sme výhody aj nevýhody

7 mes. pred
"Sú všetky vaše produkty CGM?" - je otázka, ktorú dostávame často. Rozhodli sme sa preto odhaliť slona v miestnosti a porozprávať sa úplne na rovinu o tom, prečo CGM nemusí byť to pravé orechové pre všetkých.

Vhodné zloženie pre kučeravé vlasy? Naučíme ťa čítať etiketu na produkte.

8 mes. pred
Chceš zobrať starostlivosť o svoju korunu krásy zodpovedným útokom, no nerozumieš, čo sa ti etiketa na výrobku vlastne snaží povedať? Naučíme ťa, čo v nej hľadať a akým zložkám v produktoch sa naopak vyhnúť oblúkom.

Veľký slnečný špeciál: Ako sa starať o kučeravé vlasy v lete?

9 mes. pred
Leto je v plnom prúde a to je čas, kedy tvoje kučery najviac ocenia extra ochranu a pozornosť. Pripravili sme pre teba rady, ako sa o ne starať popri letnom žiarení, kúpaní, na dovolenke a aj po nej.

Najznámejšie stylingové techniky. Ako upravovať kučeravé vlasy?

11 mes. pred
Podarený styling síce začína výberom produktov, ale rozhodne ním nekončí. Ak už tvoja polička v kúpeľni hrdo nesie to najlepšie z kučeravého sveta, nastal čas naučiť sa, ako stylingové prípravky aj správne použiť.

Uvod

Nastavenia

Navigácia