Kučeraví influenceri, ktorých sa oplatí sledovať

1 deň pred
Nechaj sa inšpirovať kučeravými influencermi na Instagrame, ktorí zdieľajú svoju cestu za krásnymi vlasmi. Objav rôzne techniky a rady, ktoré ti pomôžu dosiahnuť zdravé a krásne kučery.

9 zaručených tipov, ako zatočiť s krepovitými vlasmi

1 mes. pred
Rozlúčte sa s frizzom raz a navždy! Tento blog ponúka deväť skvelých tipov na boj proti krepovitosti. Získaj krásne a definované kučery s našimi osvedčenými radami.

Doplnky pre kučeravé vlasy: Ktoré by rozhodne nemali u teba chýbať?

2 mes. pred
Hľadáš doplnky pre svoje kučeravé vlasy? V článku sme pripravili prehľad vlasových doplnkov, ktoré by ti rozhodne nemali chýbať v tvojej kučeravej výbave. Poď objaviť, ako môžu vhodné doplnky spraviť zázraky s tvojimi...

Kučeravé premeny V.: Ako na neskrotné kučery?

3 mes. pred
Starostlivosť o kučery nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. O tom, aké nástrahy čakajú v kúpeľni sme sa porozprávali aj s našimi zákazníčkami. Ich príbehy a skúsenosti pomôžu skrotiť kučery aj tebe.

Čo všetko dokáže rozhodiť kučeravé vlasy?

4 mes. pred
Čo všetko ovpylňuje krásu tvojích kučier? Pozreli sme sa na všetky vonkajšie a vnútorne vplyvy a prinášame ti ucelené tipy na tu spávnu starostlivosť v rôznych životných obdobiach.

Kučeravé premeny IV.: Nesprávna starostlivosť o kučery suché a poškodené vlasy prináša

5 mes. pred
Ako príbeh nesprávnej starostlivosti o kučery premeniť na rozprávku za vytúženou korunou krásy? Naše zákazníčky sa s nami podelili o tie svoje a my ti ich dnes prinášame aj s cennými radami.

Kučery naprieč storočiami. Kde bolo, tam bolo… Ako to bolo?

6 mes. pred
Kde sa kučeravé vlasy v evolúcii ľudského druhu vlastne vzali? K čomu nás predurčujú geneticky? A ako sa na kučeravé trendy pozerala história? Netradičné, no o to zaujímavejšie vedecké čítanie.

Kučeravé premeny III.: Keď génom nerozkážeš, urob z nich svoju prednosť

7 mes. pred
V kučeravých rodinách sa často dedia nielen vlasy samotné ale aj tipy a triky ako sa o ne správne starať. V tejto sérii kučeravých premien sa s nami o skúsenosti podelili nielen mamy s deťmi ale aj sestry s bratmi.

Ako sušiť kučeravé vlasy? Voľné sušenie verzus difuzér

8 mes. pred
Sušiť či nesušiť? Fénom alebo difuzérom? Na akej teplote? Ako sa odporúčania menia podľa porozity? A aký difuzér mi odporúčate? Máme pre teba všetky odpovede!

Kučeravé premeny II.: Bye, bye žehlička! Toto som kučeravá JA

9 mes. pred
Vyrovnávanie kučier, brazílsky keratín a iné trápenia - aj to vo svojich príbehoch spomínajú Sabina, Tery, Miška a Vierka. Ich premeny ale našli šťastný koniec v momente, kedy sa rozhodli žehličku nadobro zahodiť.

Uvod

Nastavenia

Navigácia