Ako športovať a chrániť pritom svoje kučeravé vlasy?

1 týždeň pred
Chystá sa tvoje novoročné ja zobrať posilku útokom, no už po prvom tréningu tvoja hriva vyzerá, že chce celé športovanie radšej vzdať? Prečítaj si naše tipy aby workout day už nebol pre tvoje vlasy postrachom.

Ako sa starať o kučeravé a vlnité vlasy v zime?

1 mes. pred
Sneženie, mrholenie, ostrý vietor, studený a suchý vzduch. Zima je u nás v plnom prúde a dáva tvojej korune poriadne zabrať. Náš decembrový špeciál prichádza práve včas, aby ti pomohol so správnou starostlivosťou.

10 tipov, ako docieliť krásne dlhé vlasy

2 mes. pred
Kto niekedy netúžil po dlhej rozprávkovej hrive, akú má Rapunzel? Cesta k takejto korune je posiata tŕňmi reality a obtiažnejšia než zabitie troch drakov. Až za siedmimi horami a dolami sme pre teba našli tipy ako na to!

Je CGM – Curly Girl metóda naozaj pre každého? Porovnali sme výhody aj nevýhody

3 mes. pred
"Sú všetky vaše produkty CGM?" - je otázka, ktorú dostávame často. Rozhodli sme sa preto odhaliť slona v miestnosti a porozprávať sa úplne na rovinu o tom, prečo CGM nemusí byť to pravé orechové pre všetkých.

Vhodné zloženie pre kučeravé vlasy? Naučíme ťa čítať etiketu na produkte.

4 mes. pred
Chceš zobrať starostlivosť o svoju korunu krásy zodpovedným útokom, no nerozumieš, čo sa ti etiketa na výrobku vlastne snaží povedať? Naučíme ťa, čo v nej hľadať a akým zložkám v produktoch sa naopak vyhnúť oblúkom.

Veľký slnečný špeciál: Ako sa starať o kučeravé vlasy v lete?

5 mes. pred
Leto je v plnom prúde a to je čas, kedy tvoje kučery najviac ocenia extra ochranu a pozornosť. Pripravili sme pre teba rady, ako sa o ne starať popri letnom žiarení, kúpaní, na dovolenke a aj po nej.

Najznámejšie stylingové techniky. Ako upravovať kučeravé vlasy?

7 mes. pred
Podarený styling síce začína výberom produktov, ale rozhodne ním nekončí. Ak už tvoja polička v kúpeľni hrdo nesie to najlepšie z kučeravého sveta, nastal čas naučiť sa, ako stylingové prípravky aj správne použiť.

Styling kučeravých vlasov. Aký prípravok vybrať?

8 mes. pred
Ak už vieš, ako sa o svoje vlasy starať tak, aby boli prirodzene krásne a zdravé, nastal čas popracovať aj na stylingu. Poradíme ti, čím sa pri výbere stylingových produktov riadiť, aby výsledok stál naozaj za to. 

6 tipov, ako sa starať o farbené kučery

9 mes. pred
Kučeravé vlasy a farbenie? Prichádzajúce leto si žiada nové odtiene a náš blog ti poradí ako z farbenia kučier nezošedivieť.

Zvládni refresh ľavou zadnou. Ako dodať kučerám skvelý vzhľad bez umývania vlasov?

10 mes. pred
Refresh je spôsob, ako dodať kučeravým vlasom svieži a zdravý vzhľad bez toho, aby bolo potrebné podrobiť ich umývaniu. Ako na správny refresh sa dozvieš v tomto článku.

Uvod

Nastavenia

Navigácia