Kategórie článkov
Najnovšie názory
Žiadne názory
Vyhľadávanie v blogu

Vhodné zloženie pre kučeravé vlasy? Naučíme ťa čítať etiketu na produkte.

2 týždne pred
Chceš zobrať starostlivosť o svoju korunu krásy zodpovedným útokom, no nerozumieš, čo sa ti etiketa na výrobku vlastne snaží povedať? Naučíme ťa, čo v nej hľadať a akým zložkám v produktoch sa naopak vyhnúť oblúkom.

Veľký slnečný špeciál: Ako sa starať o kučeravé vlasy v lete?

1 mes. pred
Leto je v plnom prúde a to je čas, kedy tvoje kučery najviac ocenia extra ochranu a pozornosť. Pripravili sme pre teba rady, ako sa o ne starať popri letnom žiarení, kúpaní, na dovolenke a aj po nej.

Najznámejšie stylingové techniky. Ako upravovať kučeravé vlasy?

3 mes. pred
Podarený styling síce začína výberom produktov, ale rozhodne ním nekončí. Ak už tvoja polička v kúpeľni hrdo nesie to najlepšie z kučeravého sveta, nastal čas naučiť sa, ako stylingové prípravky aj správne použiť.

Styling kučeravých vlasov. Aký prípravok vybrať?

4 mes. pred
Ak už vieš, ako sa o svoje vlasy starať tak, aby boli prirodzene krásne a zdravé, nastal čas popracovať aj na stylingu. Poradíme ti, čím sa pri výbere stylingových produktov riadiť, aby výsledok stál naozaj za to. 

6 tipov, ako sa starať o farbené kučery

5 mes. pred
Kučeravé vlasy a farbenie? Prichádzajúce leto si žiada nové odtiene a náš blog ti poradí ako z farbenia kučier nezošedivieť.

Zvládni refresh ľavou zadnou. Ako dodať kučerám skvelý vzhľad bez umývania vlasov?

6 mes. pred
Refresh je spôsob, ako dodať kučeravým vlasom svieži a zdravý vzhľad bez toho, aby bolo potrebné podrobiť ich umývaniu. Ako na správny refresh sa dozvieš v tomto článku.

Veľký sprievodca kondicionérmi: Čo je cowash, čo znamená leave-in a ako si vybrať kondicionér na kučeravé vlasy?

7 mes. pred
Aký je rozdiel medzi klasickým kondicionérom a co-washom? A na čo je vhodný leave-in? Máš pocit, že sa v tom nevieš zorientovať? Nezúfaj! Všetky odpovede nájdeš v tomto článku. :)

Starostlivosť o pánske kučeravé vlasy. Ako ju zvládnuť prirodzene a jednoducho?

8 mes. pred
Podobne ako dámy, i niektorí páni majú tú výsadu pýšiť sa kučeravými či vlnitými vlasmi. Si jeden z nich? Tak potom ťa určite zaujíma Curly Guy metóda, ktorej je venovaný tento blog.

Ako zaobchádzať s kučeravými vlasmi počas spánku?

9 mes. pred
Máš za sebou práve dnes úspešný wash day alebo refresh a už teraz s hrôzou očakávaš, aký výjav ťa čaká ráno v zrkadle? Rýchlo si prečítaj tento článok a dopraj svojim kučerám ochranu aj počas spánku. :)

Čo moje kučery potrebujú? Hydratáciu alebo proteín?

1 rok pred
Aby vlasy vyzerali zdravo ,potrebujú vyvážený pomer proteínov a hydratácie. Ak chceš vedieť ako docieliť takúto rovnováhu, neváhaj sa pustiť do čítania tohto článku. :)

Uvod

Nastavenia

Navigácia