Kategórie článkov
Najnovšie názory
Žiadne názory
Vyhľadávanie v blogu

Styling kučeravých vlasov. Aký prípravok vybrať?

3 týždne pred
Ak už vieš, ako sa o svoje vlasy starať tak, aby boli prirodzene krásne a zdravé, nastal čas popracovať aj na stylingu. Poradíme ti, čím sa pri výbere stylingových produktov riadiť, aby výsledok stál naozaj za to. 

6 tipov, ako sa starať o farbené kučery

1 mes. pred
Kučeravé vlasy a farbenie? Prichádzajúce leto si žiada nové odtiene a náš blog ti poradí ako z farbenia kučier nezošedivieť.

Zvládni refresh ľavou zadnou. Ako dodať kučerám skvelý vzhľad bez umývania vlasov?

3 mes. pred
Refresh je spôsob, ako dodať kučeravým vlasom svieži a zdravý vzhľad bez toho, aby bolo potrebné podrobiť ich umývaniu. Ako na správny refresh sa dozvieš v tomto článku.

Veľký sprievodca kondicionérmi: Čo je cowash, čo znamená leave-in a ako si vybrať kondicionér na kučeravé vlasy?

4 mes. pred
Aký je rozdiel medzi klasickým kondicionérom a co-washom? A na čo je vhodný leave-in? Máš pocit, že sa v tom nevieš zorientovať? Nezúfaj! Všetky odpovede nájdeš v tomto článku. :)

Starostlivosť o pánske kučeravé vlasy. Ako ju zvládnuť prirodzene a jednoducho?

5 mes. pred
Podobne ako dámy, i niektorí páni majú tú výsadu pýšiť sa kučeravými či vlnitými vlasmi. Si jeden z nich? Tak potom ťa určite zaujíma Curly Guy metóda, ktorej je venovaný tento blog.

Ako zaobchádzať s kučeravými vlasmi počas spánku?

6 mes. pred
Máš za sebou práve dnes úspešný wash day alebo refresh a už teraz s hrôzou očakávaš, aký výjav ťa čaká ráno v zrkadle? Rýchlo si prečítaj tento článok a dopraj svojim kučerám ochranu aj počas spánku. :)

Čo moje kučery potrebujú? Hydratáciu alebo proteín?

8 mes. pred
Aby vlasy vyzerali zdravo ,potrebujú vyvážený pomer proteínov a hydratácie. Ak chceš vedieť ako docieliť takúto rovnováhu, neváhaj sa pustiť do čítania tohto článku. :)

9 overených tipov, ako sa starať o detské kučery bez slzičiek

10 mes. pred
Kučeravé vlasy a deti – to je téma sama o sebe. Svoje o tom vie určite každý rodič, ktorý sa o kučeravé vlásky svojho anjelika chce postarať čo najlepšie. Preto si, milí rodičia, prečítajte, ako na to. :)

Poréznosť, porozita či pórovitosť vlasov. Čo to je ako ovplyvňuje výber vlasovej kozmetiky?

dnaCarol 1 rok pred
Poréznosť vlasov je dôležitý faktor, ktorý napovedá o tom, ako veľmi sú vlasy priepustné, aké prípravky na aký typ vlasov používať a ako sa o ne správne starať.

Curly Girl metóda – objav svoje kučeravé JA. Ako postupovať?

dnaCarol 1 rok pred
Chceš vedieť ako sa správne starať o svoje kadere? Curly Girl metóda vysvetlená krok za krokom. 

Uvod

Nastavenia

Navigácia