Kučeraví influenceri, ktorých sa oplatí sledovať

Autor1 mes. pred

Svet sociálnych sietí dnes nie je cudzí hádam nikomu. Ľudia tvoria svoj vlastný obsah, dávajú tipy a rady, aby svojim priateľom a sledujúcim priniesli niečo, čo má podľa nich výpovednú hodnotu. Rovnako je to aj v prípade tých, ktorí boli obdarení kučerami. Pokojne ich môžeme nazvať aj kučeraví influenceri :). Sleduješ nejakých podobných na Instagrame, Facebooku alebo Tik Tok-u? Ak nie, možno nastal ten správny čas. V tomto článku sme ti zhrnuli niekoľko našich tipov na slovenských aj zahraničných kučeravcov, ktorí o starostlivosti o svoje vlasy aj vhodnej kozmetike pre kučery hovoria verejne a sú na svoje vlnky, špirály alebo ruličky naozaj pyšní. 

Nech sa páči, malá dávka inšpirácie, komu dať follow.

  1. Nikita Berkhout – @curlykiet

Kučeravá influencerka, ktorá má na svojom Instagrame profile viac než 917.000  sledovateľov, ti hneď na úvod prezradí, že jej poslaním je pomáhať kučeravcom dosiahnuť zdravé pramienky a účesy, ktoré ich nerovné vlasy posunú do svetla reflektorov. Vo veľkom množstve inšpiratívnych videí nájdeš nielen pravidelnú dávku návodov na kučeravý styling, ale tiež tipov na pomôcky, ktoré ti ho pomôžu dosiahnuť. Nikitino meno si mnohí spájajú s obľúbenou značkou prírodnej kozmetiky pre kučery Pretty Curly Girl.

  1. Whitney White – @natural85

Toto kučeravé žieňa, ktoré sa umiestňuje v rebríčkoch s kučeravými influencermi na najvyšších priečkach, nesmie chýbať ani v tom našom. V TOP stovke podľa Feedspotu obsadila dokonca štvrté miesto. Pre 699 tisíc sledovateľov vytvára unikátny obsah plný tipov, ako sa starať o svoje prirodzené vlasy, ako dosiahnuť redukciu frizzu alebo zvládnuť bezproblémový refresh. Na trh dokonca so svojou sestrou uviedla aj vlastnú radu vlasovej kozmetiky. Ako sama povedala, s cieľom, aby si každý, bez ohľadu na rozpočet, mohol dopriať luxusné produkty prírodného pôvodu s prosperujúcim účinkom.

KUČERAVÝ TIP:  Ak sme s tým frizzom práve odhalili tvoju Achillovu pätu a aj ty večne bojuješ s vlasmi pripomínajúcimi rozcuchanú metlu, určite nevynechaj náš článok s deviatimi zaručenými tipmi, ako zatočiť s krepovitými vlasmi.

  1. Will Humphrey – @willnotwilly

Pozooor, tento rebríček nebude len o ženách. Dnes už nájdeme okolo seba množstvo kučeravých pánov, ktorí vedia, ako sa o svoje kučery starať. A navyše sa nebránia podeliť sa o super tipy aj so svojím publikom, tak ako to robí Will na svojom Instagramovom účte. Veľkým bonusom je nadsádzka, vtip a super spracovanie jeho videí a vlogov o kučerách. Ak teda potrebuješ z času na čas dávku humoru, napríklad ak ti nevýjde wash day, klikni si na odber Willovho kanála s recenziami produktov, návodmi a stylingovými tipmi. 

KUČERAVÝ TIP: Ruku na srdce. Chlapi a kučery – tam len ťažko obstoja niektoré zdĺhavé postupy ortodoxnej Curly Girl metódy. Veľa osvedčených a rýchlych tipov, ako sa starať o pánskej kučery nájdeš v článku v našom blogu.

  1. Anička Hanc – @kucerava.mama

Už z názvu je jasné, že profil tejto dámy bude kučeravými tipmi popretkávaný skrz – naskrz. A, samozrejme, že je mamou. Presnejšie trojmamou, ktorá sa netají tým, že by rada vychovala generáciu, ktorá bude svoje kučeravé vlasy milovať. A to nám je na Aničke obzvlášť sympatické. So svojimi sledovateľmi zdieľa návody, ako na detské vlnky, refresh, oplach jablkovým octom či final wash a dokonca sa podelila o celú svoju kučeravú cestu. 

KUČERAVÝ TIP: Starostlivosť o detské kučeravé vlasy je naozaj citlivá záležitosť, ktorú často sprevádzajú slzičky. Aby tomu nebolo tak aj u teba doma, prebehni si tipy, ako zaobchádzať s detskými kučerami jemne, s citom a super výsledkom. 

  1. Hannah – @hanzcurls


Hannah svojim takmer 250 tisícom sledovateľom prináša veľmi ľahko pochopiteľný a príjemne stráviteľný obsah na svojom Instagram účte hneď v niekoľkých sekciách. Veľa prínosných info si tam nájdeš, ak práve so starostlivosťou o svoje kučery alebo vlny začínaš, ale aj v prípade, ak máš konkrétne otázky a problémy, ktoré ti v tvojej vlasovej rutine robia vrásky (alebo vyhladzujú pramienky ?). Postupy, vychytávky, užitočné doplnky a dokonca vlastný žurnál či rebríček top vlasových produktov podľa tejto kučeravej influencerky by rozhodne nemal uniknúť tvojej pozornosti.

KUČERAVÝ TIP: Nevyznáš sa presne vo všetkých tých doplnkoch pre kučery a potrebuješ objasniť, načo ti bude hodvábna obliečka, detanglingový hrebeň alebo uterák z mikrovlákna? Odpovede na všetky otázky nájdeš pohromade v článku o odporúčaných doplnkoch pre kučeravé vlasy.

  1. @kuceravesk a @curlylabsk

Tramtadadá! Čerešnička na torte, ktorá nesmie v žiadnom kučeravom rebríčku chýbať. Veríme však, že náš profil na Instagrame už sleduješ. Pravidelne tam totiž zverejňujeme novinky v oblasti vlasovej kozmetiky, ktorá je pre tvoje kučery najvhodnejšia a tipy z našich blogov. A taktiež postrehy od našich Kučeravé Ambassadors s rôznymi tipmi vlasov, ktoré testujú produkty, aby vás mohli previesť reálnymi recenziami na ne. Nedávnou novinkou, ktorá pribula do nášho portfólia je Kaderníctvo Curly Lab, miesto, kde kučerám naozaj rozumieme. Napokon, fotky našich klientov pred návštevou kaderníctva a po na instagramovom profile sú toho jasným dôkazom.


Veríme, že ti tieto tipy padli vhod. Hodnotný obsah pre svoje kučery nájdeš totiž aj na sociálnych sieťach, stačí vedieť, koho sledovať. V Kučeravé sme radi za každý follow, pretože veríme, že osveta, ako sa starať o nerovné vlasy má zmysel. S každým jedným novým kučeravcom, ktorý zistí, že mať kučeravé vlasy je dar. Sleduj nás, aby ti nič neuniklo.

Zhrnutie

Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď
Ak chcete napísať komentár, musíte sa prihlásiť.

Uvod

Nastavenia

Navigácia