Značky

 • African Fabs

  Značku African Fabs založila Jane v roku 2018 ako výsledok prepojenia so svojimi nigérijskými koreňmi. Charakterizuje ju najmä “potlač v štýle afrických vzorov”, ktorú pretavila do tradičných pokrývok hlavy, ale i doplnkov v podobe vankúšov, kúpacích čiapok či náušníc. Vysoko kvalitné materiály a vosková potlač zaručujú, že si produkty African Fabs zamilujete nielen na prvý pohľad, ale i dotyk. Žiarivé farby, nádherné africké vzory a originálny spôsob viazania je skvelou voľbou pre každého, koho srdce bije v rytme afrických tónov alebo hľadá netradičné doplnky svojho outfitu.
 • Afro & Rizo

  S Afro & Rizo máš v rukách konečne účinnú prírodnú vlasovú kozmetiku, ktorá vyzdvihuje krásu kučeravých vlasov. Rozlúč sa so škodlivými síranmi, soľami, parabénmi, silikónami či minerálnymi olejmi. Svojim afro i kučeravým vlasom dodáš maximum hydratácie, výživy a starostlivosti, ktorú si zaslúžia. Vďaka účinkom organických zložiek, ako napríklad kakaové či bambucké maslo, ostanú tvoje kučery prirodzene krásne, vyživené a chránené ako najvzácnejšia koruna krásy. Pretože my, curly girls, vieme, že každá kučera má svoje osobité čaro. A bonus na záver: konečne pochopíš, čo je ľahké rozčesávanie a vysnívaný styling bez kompromisov.
 • AS I AM

  Taká, aká naozaj si... ♡ Prirodzene krásna s nádhernými vlasmi. A k tým sa môžeš vhodnou starostlivosťou dopracovať. To je myšlienka vlasovej kozmetiky As I Am, ktorú na svetlo sveta vyniesol lekár Ali Syed. Na základe svojich skúseností vyvinul produkty bez agresívnych zložiek, do ktorých sa zamilovali curly girls po celom svete. Prírodné ingrediencie sú odpoveďou na nedostatok kvalitnej a šetrnej rady prípravkov pre kučeravé vlasy typu 3A a vyššie a zmyslené afro. Nevyskúšaš, nezistíš a… nezamiluješ sa. Prirodzene, do svojich vlasov!
 • Bounce Curl

  Vo chvíli, keď sa stretla vášeň pre DIY krémy a certifikát z chémie u jednej pôvabnej kučeravej dámy, vznikla značka Bounce Girl. Dôvod? Aby curly girls po celom svete mohli prijať svoje “kučeravé ja” z hĺbky srdca za svoje vlastné. Práve kombinácia prírodných látok a zakorenená starostlivosť o svoje krásne kučery bola zdrojom k vytvoreniu vlastnej značky kozmetiky pre kučeravé vlasy. Nuž, a keď sa k príbehu s emóciou a túžbou pomôcť ostatným pridá tajná rodinná ingrediencia – olej z čiernych semien, niet sa čo čudovať, že na svetlo sveta prichádza jedinečný koncept Bounce Girl pre dokonale hydratované a zdravé kučery.
 • Cantu

  V hlavnej úlohe bambucké maslo. A, samozrejme, ty a tvoje jedinečné kučery. Prírodná vlasová kozmetika určená špeciálne pre všetky vlny, vlnky, kučery a afro vlasy je číslo jeden na najsilnejších zahraničných trhoch. Pýtaš sa prečo? Dokonalou kombináciou hydratačného bambuckého masla a ingrediencí, ako napríklad konopné semienko, kokos alebo avokádový olej, dodá vlasom potrebnú dávku vlhkosti a starostlivosti, akú kučery bežne postrádajú. Vyskúšaj aj ty účinky prípravkov bez síranov, parabénov a minerálnych olejov a hýčkaj svoju ženskú krásu, detskú jemnosť alebo mužské ego tak, ako sa patrí. Cantu ti v tom zaručene pomôže.
 • Curls

  Zakladateľka značky CURLS Mahisha Dellingerh oslavuje pôsobenie vo vlasovej kozmetike už 20 rokov. Tajomstvo úspechu? Úprimné prírodné zloženie a kultové produkty na báze čučoriedkového extraktu, kaviáru či vegánskych princípoch ju vyniesli na svetlo kučeravého sveta ako kométu. Dnes, po rokoch a úspechoch, ktoré sa odrážajú v nespočetných pozitívnych recenziách, stále platí, že CURLS poznajú všetci, ktorí sa vo svete vlasovej kozmetiky určenej pre kučeravé vlasy, pohybujú už nejaký ten čas.
 • Curly Kids

  V Curly Kids stačil jediný pohľad na členov veľkej rodiny a bolo jasné, že každé dieťa je jedinečné. Nielen svojou povahou a talentom, ale i vláskami, ktoré vyžadovali rozličnú starostlivosť. Na príliš suché, príliš jemné, príliš zauzlené, príliš… neexistuje univerzálne riešenie. Preto si zakladatelia značky vyhrnuli rukávy, a vytvorili ľahkú prírodnú kozmetiku bez škodlivín, dostupnú pre každého drobca, ktorý je príliš jedinečný. Práve tak, ako ten váš. 🤍
 • Curly Love

  Láska nehľadá chyby, práve naopak. Vyzdvihuje krásu a povyšuje všednosť na dokonalú jedinečnosť. A taká je aj kučeravá láska značky Curly Love. Dokonale vyvážené prírodné zložky a esencie ako uhorka, zelený čaj, mangové maslo, papája, jojobové oleje, baobabový olej, avokádový olej a olej babassu vytvárajú ten správny koktejl starostlivosti a hýčkania kučier typu 2B až 3B. Tak zahrň svoju kučeravú hrivu náručou plnou lásky a dopraj svojim vlasom ozajstné pohladenie bez soli, síranov, parabénov, silikónov, alkoholu a minerálnych olejov.
 • Denman

  Denman je značka hrebeňov, ktorá sa v kučeravom svete skloňuje od roku 1938. Dodnes sa Denman hrdo hlási k tradičnému spôsobu a finalizácii produktov na základe ručnej manufaktúry. Za desaťročia si vďaka unikátnym tvarom a šetrným materiálom, z ktorých sú vyrobené, vydobili hrebene Denman rôznych veľkostí svoje miesto na výslní. Značka, ktorá si našla svojich zákazníkov vo viac než 60 krajinách celého sveta a patrí k nenahraditeľnej výbave špičkových kaderníkov, dosiahla nevídaný úspech. Synonymom hrebeňa na kučeravé vlasy je totiž Denman.
 • Ecoco

  Značka Ecoco posúva svojimi výrobkami hranicu dotyku s prírodou na všetkých úrovniach. Americký výrobca známych gélov na vlasy, ktoré dokážu vynikajúco podtrhnúť jedinečnosť každej kučeravej osôbky, ide okrem prírodného zloženia ešte o krok ďalej. Svojimi výrobkami prispieva k udržateľnému životnému štýlu a recyklácii. Životné prostredie je dnes témou číslo jeden a práve preto sa americká značka Ecoco stáva čoraz obľúbenejšou a vyhladávanejšou. Prispeješ svojou troškou k zelenšej budúcnosti i ty?
 • Feel the SIlk

  Prémiový hodváb značky Feel the Silk zmení tvoj pohľad na zdravý spánok. Vďaka obliečkam zo 100% prírodného morušového hodvábu, pochádzajúceho z mekky čínskeho hodvábu Suzhou – provincia Jiangsu, rýchlo zbadáš, aký rozdiel zanechá tento materiál na tvojich kučerách. Práve polámané vlasy a potreba ich ochrany aj počas spánku doviedla zakladateľku značky z našich končín k vytvoreniu produktu, ktorý nesmie v tvojej spálni chýbať. Hodvábne obliečky a iné doplnky z dielne Feel the Silk sú maximum ochrany a pohodlia, aké môžeš svojej kučeravej kráse dopriať. Tak, aký bude tvoj výber?
 • H.E.R.

  Zdravé a krásne kučery nie sú len o voľbe vhodnej kozmetiky. I taká na prvý pohľad nepodstatná vec, ako tvoj vankúš, dokážu záplavu krásnych vĺn pred večerným spánkom premeniť na vtáčie hniezdo pri rannom pohľade do zrkadla. HER – Hair Essentials Revealed prináša pre všetky vlny a kučery jednoduché riešenie, ako sa starať o svoju kučeravú pýchu. Napríklad aj počas spánku. Luxusné šatky a ecofriendly návleky na vankúše z morušového hodvábu spĺňajú prísnu normu 100 OEKO Tex. Je to láska na prvý dotyk. A spánok doslova ako v oblakoch...
 • Herbs by Hupka

  Herbs by Hupka je slovenská kozmetická značka s neuveriteľne veľkým potenciálom. S čisto prírodným zložením bez škodlivých sulfátov, konzervantov a umelých parfumov zosobňuje návrat k prírode a spojenie s jej silou v najjemnejšej forme. Produkty majú základ v prírodných maslách, BIO esenciálnych olejoch značky Florihana a bylinkách. Dopĺňajú ich netradičné, no naozaj podmanivé kombinácie vôní byliniek a exotického ovocia, ktoré zanechajú na tvojej kučeravej korune krásy nezameniteľnú stopu. Navyše je každý jeden kúsok z dielne Herbs by Hupka vyrobený ručne tak, aby bola zabezpečená čo najvyššia kvalita a čerstvosť. Tak si ju teda dopraj, tvoje vlasy si to rozhodne zaslúžia.
 • I ♥ Riccio

  Talianska značka kozmetiky pre kučeravé vlasy I Love Riccio vznikla na základe dlhého pozorovania a skúseností v profesionálnych kaderníckych salónoch v celom svete. Zakladateľ Fulvio Tirrico okrem vlastnej rady vlasových produktov prináša komplexné riešenie pre každého nositeľa kučeravých vlasov od konzultácie a špeciálneho strihu pre kučeravé vlasy s názvom X-Curl cez výber vhodnej kozmetiky až po dokonalý styling. Vo vlasovej kozmetike pod názvom I Love Riccio prináša svoje skúsenosti a spája ingrediencie, vďaka ktorým má každý typ vĺn a kučier zažiariť v plnej kráse. Áno, aj tie tvoje.
 • Inahsi Naturals

  Čoraz väčšmi obľúbená americká značka prírodnej vlasovej kozmetiky Inahsi Naturals si konečne našla cestu aj k nám. Jej zakladateľka Rhonda Marshall stavila na účinnú silu prírody a v súlade s CGM vytvorila celé rady produktov, ktoré lámu rekordy predaja v celosvetovom meradle. Niet sa čomu diviť, každý si nájde to svoje – majitelia jemných vlnitých vlasov, ťažko definovateľných kučier a dokonca aj neskrotného afra. Tajné ingrediencie ako ceramidy, kyselina hyalurónová a výťažky overených prírodných bojovníkov za nádherné kučery sa spájajú v každom jednom produkte. Vyskúšaj ich silu a jemnosť zároveň!
 • Jessicurl

  Kto dokáže lepšie porozumieť kučeravým problémom, než jedna z nás? Keď si Jessica McGunity prežívala útrapy s kučeravou hrivou vo svojej puberte, ani vo sne by jej nenapadlo, že vytvorí celosvetovo uznávanú značku prírodnej kozmetiky pre všetky curly girls. Stačilo zmiešať ľanové semienka a zopár ďalších prírodných ingrediencií a jej vlasy konečne vyzerali tak, ako sa jej páčilo. Krásne, na prvý pohľad zdravé a ľahko upraviteľné kučery dnes prináša pod krídlami značky Jessicurl aj tebe. Stačí si vybrať z rady pre silné alebo jemné vlasy. Zem a tvoje kučery sa hneď začnú krútiť tým správnym smerom.
 • Kinky-Curly

  Kinky-Curly je doslova volanie po slobode kučeravým vlasom. Značka, ktorá je signatárom združenia The Compact for Safe Cosmetics sa zaviazala k čisto prírodnému zloženiu produktov. S cieľom pomáhať nielen ku krajším, hydratovaným a pevnejším kučerám a vlnám, ale taktiež celkovému zdraviu vlasov. Preto Kinky-Curly vyzýva kučeravcov po celom svete, aby odložili fény a žehličky a zverili sa do rúk prírodnej kozmetike a správnym technikám, ako sa o kučeravé vlasy starať. Tak neváhaj, vyber si z širokej ponuky produktov a pridaj sa k nim aj ty.
 • Lola Cosmetics

  Lola Cosmetics je brazílska značka, ktorá má odpoveď na každodennú starostlivosť a riešenie problémov pre každý typ vlasov. Silne vegánske zázemie prezentuje spoločnosť aj tým, že odmieta akékoľvek testovanie na zvieratách a prírodné zloženie svojich produktov predstavuje ako hlavný dôvod, prečo je Lola tak úspešná. Jej cieľom je šťastná majiteľka vlnitých, kučeravých i afro vlasov, ktorá sa môže pýšiť svojou zdravou korunou krásy. Jemné, poškodené, vypadávajúce, farbené, oslabené či vysušené vlasy pre používateľky produktov Lola Cosmetics viac nepredstavujú dôvod, prečo si kaziť čo i len jeden deň.
 • Miss Jessie's

  Keď dve podnikavé sestry v roku 2004 vstúpili do podvedomia kučeravých dám ako odborníčky na nerovné vlasy vo svojom okolí, ich úspech bol nezastaviteľný. Vo svojom salóne presne vedeli, ako podporiť kučeravú krásu a vyzdvihnúť jej jedinečnosť. Problém s nedostatkom vhodnej kozmetiky vyriešili po svojom. Vytvorili vlastnú produktovú radu pod značkou Miss Jessie's, ktorá sa stala doslova trhákom. Názov, inšpirovaný ich šikovnou babičkou, ktorá miešala vo svojej kuchyni zázraky na ich kučery už od útleho detstva, dokonale doplnil koncept úspešnej značky s kučeravou kozmetikou. Dnes ich produktové portfólio tvorie výživné masky, krémy, kondicionéry a stylingové prípravky pre prirodzené kučery a vlny.
 • Nina Scrunchies

  Nina Scrunchies sú štýlové gumičky, ktoré tvojim kučerám dodajú neuveriteľný šmrnc. Vlastne… sú omnoho viac. Spôsob, akým v tejto slovenskej značke vdychujú produktom život, je balzamom na každý jeden kučeravý pramienok. Rovnako je to v prípade saténových čiapok na spanie. Veľký dôraz na materiály – šetrný a jemný umelý satén od slovenských a českých dodávateľov a riadna dávka originality vytvorili doplnok do vlasov, ktorý by nemal chýbať ani v tvojej výbave. Doplň svoj štýl originálnou scrunchie bez ťahania alebo si vyber šetrnú saténovú čiapku na spanie, ktorá tvoje vlasy nerozcuchá ani počas najbúrlivejších snov.
 • Pretty Curly Girl

  Príbeh Pretty Curly Girl je príbehom mnohých z nás. Na bolestivé rozčesávanie, neposlušné kučery a lubrikant na poličke v kúpeľni však môžete už pokojne zabudnúť. Hanan, zakladateľka značky, sa rozhodla spojiť výnimočné účinky ľanového semienka a prírodných ingrediencií, aby pre seba, svoju dcéru a následne aj milióny kučeravých dievčat vyvinula konečne šetrnú a účinnú vlasovú kozmetiku. Vyskúšaj aj ty produkty najrýchlejšie rastúcej značky pre curly hairs. Samozrejme, v súlade s CGM (curly girl metódou), ktorá prepisuje dejiny sveta vlniek a kučier.
 • Puff Cuff

  Puff Cuff spony do vlasov prinášajú dokonalú alternatívu, ako kučeravé vlasy pohodlne a navyše efektne zopnúť do účesu, ktorý si zamiluješ na prvé použitie. Zabudni na neustále ťahanie vlasov v mieste, kde ich stiahneš gumičkou. So sponami Puff Cuff si tvoje kučery užívajú slobodu a ty môžeš konečne siahnuť po účese, ktorý ich udrží na svojom mieste. Áno, všetky! Vyber si tú správnu veľkosť a užívaj si jednoduché a rýchle použitie, špeciálne navrhnuté pre všetky kučery a špirálky.
 • Scrunchie by Terrie

  Gumičky typu “scrunchie” z dielne šikovnej Terezy z Čiech pristanú vlnkám, kučerám či špirálkam akýchkoľvek tvarov a farieb. Keď sa Terrie popri vysokoškolskom štúdiu rozhodla začať ručne šiť obľúbené gumičky z elastického saténu a hodvábu, kreativita ktorá v nej vždy driemala našla svoje uplatnenie. Gumičky do vlasov - scrunchie ponúka dnes v šiestich rôznych veľkostiach a farbách, ktoré sa dokonale hodia ku každému outfitu. Materiál je navyše šetrný k vlasom, krásne kĺže a nespôsobuje ich lámanie či krepovitosť. Jednoducho dokonalá kombinácia pre každú curly girl. Ktorú farbu si vyberieš ty?
 • Shea Moisture

  Shea Moisture v sebe spája múdrosť afrických kmeňov, prírodných ingrediencií a najmä hrdosť na pôvodné receptúry, ktoré i dnes dokazujú svoju nezlomnú silu. Tak pôsobivú a ideálnu pre každú curly girl, ktorá možno ešte ani netuší o svojej jedinečnej kráse. Základom vlasovej kozmetiky je bambucké maslo. Keď ho v roku 1912 Sofi Tucker, zakladateľka Shea Moisture, začala predávať na trhu v Sierra Leone, ani nesnívala o tom, že jej vízia o kvalite dostupnej pre každého bez rozdielu, prerastie na celosvetovo známu a overenú značku vlasovej kozmetiky pre kučeravé vlasy. Jej odkaz sa navyše neustále vracia späť vďaka podpore Fair Trade konceptu v africkej domovine.

Uvod

Nastavenia

Navigácia