Doprava a termíny doručenia

Možnosti dopravy v rámci SR

Výdajné miesta PACKETA

Cena: 2,40 € s DPH

Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) od expedície z nášho skladu na zvolené výdajné miesto Zásielkovne, s možnosťou sledovať stav prepravy zásielky. Zásielkovňa ti pošle sms s inštrukciou k vyzdvihnutiu balíka na vybranom výdajnom mieste, doba vyzdvihnutia je 7 dní, s možnosťou predĺženia v prípade potreby.

Kuriér PACKETA

Cena: 4,90 € s DPH

Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) od expedície z nášho skladu. Kuriér ťa bude kontaktovať e-mailom, sms alebo telefonicky nasledujúci pracovný deň. Výhodou voľby kuriéra je rýchlosť, spoľahlivosť, doručenie priamo na adresu a tiež možnosť sledovania stavu prepravy.

Osobný odber Curly Lab

Cena: Zadarmo

Možnosť bezplatného vyzdvihnutia svojho kučeravého balíčku v našom špecializovanom kaderníctve Curly Lab, ktorý sa nachádza na adrese Šustekova 49, 851 04 v Bratislave.

Možnosti dopravy v rámci ČR

Výdajné miesta PACKETA

Cena: 3,40 € s DPH

Doručenie do 48 hodín (v pracovné dni) od expedície z nášho skladu na zvolené výdajné miesto Zásielkovne, s možnosťou sledovať stav prepravy zásielky. Zásielkovňa ti pošle sms s inštrukciou k vyzdvihnutiu balíka na vybranom výdajnom mieste, doba vyzdvihnutia je 7 dní, s možnosťou predĺženia v prípade potreby.

Kuriér PACKETA

Cena: 5,70 € s DPH

Doručenie do 48 hodín (v pracovné dni) od expedície z nášho skladu. Kuriér ťa bude kontaktovať e-mailom, sms alebo telefonicky nasledujúci pracovný deň. Výhodou voľby kuriéra je rýchlosť, spoľahlivosť, doručenie priamo na adresu a tiež možnosť sledovania stavu prepravy.

Uvod

Nastavenia

Navigácia