Feel the Silk Hodvábna obliečka na vankúš – Obliečka z prémiového hodvábu LOTUS PINK

Netráp svoje kučery počas spánku a dopraj im odpočinok po náročných dňoch. Tak, ako ty, aj tvoje vlasy sa môžu prebúdzať do krásy vďaka hodvábnej obliečke na vankúš od Feel the Silk. Prvotriedny morušový hodváb zanechá tvoje kučery svieže, odpočinuté a bez nevzhľadnej krepovitosti.

Čítajte viac
79,00 €
Rozmer
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Aké sú výhody hodvábnej obliečky Feel the Silk?

Na rozdiel od bavlny a podobných materiálov, hodváb triedy 6A s klzkou úpravou neoberá tvoje vlasy o potrebnú vlhkosť. O prémiovej kvalite svedčí aj certifikát o pravosti hodvábu, ktorý nájdeš priamo v balení obliečky. Dokonale hladká štruktúra navyše znižuje trenie medzi obliečkou a vlasmi. Vďaka tomu eliminuje tvoj ranný výbuch na hlave a taktiež narušenie štruktúry vlasových vlákien.

Je obliečka Feel the Silk aj pre mňa?

Rozhodne. Hodvábne obliečky majú viacero benefitov, za ktoré sa poďakujú nielen tvoje vlasy, ale aj pleť. Hodvábny materiál je antialergénny, prirodzene antibakteriálny a nezanechá tvoju pokožku zrána otlačenú. Hodvábne obliečky Feel the Silk navyše spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy na výrobu, o čom svedčí aj certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

Zloženie hodvábnej obliečky Feel the Silk

Obliečky sú zo 100% prírodného morušového hodvábu. 

Bodka na záver

Vyspať sa doružova môžeš pokojne i každú noc. Vďaka hodvábnym obliečkam budú tvoje kučery viac než len “ako v bavlnke”. A ty môžeš spokojne snívať svoje najtajnejšie kučeravé sny.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HOS104_50x70
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

Uvod

Nastavenia

Navigácia