HER Silk Mulberry Head Scarve Black 80x80 cm – Šatka zo 100%-ného hodvábu

Značka:

Šatka z dielne HER nie je len imidžovým doplnkom, ktorý povýši tvoj denný styling na úroveň blahodárnej starostlivosti o tvoje kučery. Vďaka morušovému hodvábu sa stará o tvoju kučeravú hrivu s prírodným pohladením a zbavuje ťa neželanej krepovitosti.

Čítajte viac
51,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Pomocou hodvábu ostávajú vlasy hydratované a ochránené pred neželanou vlhkosťou či vysušujúcim teplom prostredia, v ktorom sa pohybuješ. Tak obohať svoje doplnky o hodvábnu šatku, ktorá je nielen v súlade s CGM (Curly Girl metódou), ale do poslednej bodky aj s tvojimi vlasmi. 

 

Aké sú výhody šatky HER - Silk Mulberry Head Scarve Black? 

Prírodné zloženie šatky je jasným signálom k tomu, že je to nielen trendy, ale i ekologický doplnok tvojho šatníka. Hodváb je navyše hypoalergénny, čiže ju môžeš použiť aj ako nočný turban, vďaka ktorému sa prebudíš s oslnivo krásnymi vlasmi. V luxusnej kazete je navyše skvelým darčekom pre ktorúkoľvek curly girl v tvojom okolí.

 

Je HER - Silk Mulberry Head Scarve Black aj pre mňa? 

S touto šatkou bude spokojná každá vlnovláska, kučeravá diva i neskrotná afro múza.  

 

Zloženie 

100%-ný 16 momme morušový hodváb

 

Bodka na záver 

Odolná a luxusná šatka v univerzálnej čiernej farbe pristane akejkoľvek farbe vlasov či odtieňu pleti. K teplákovej súprave, hodvábnemu pyžamu, letným šatám i imidžu nezlomenej bussinesmanky. Táto šatka je presne to, čo ti stále v šatníku chýba.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HOS110
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

Uvod

Nastavenia

Navigácia