Puff Cuff TEENY – Spona na kučeravé vlasy

Značka:

Najmenšia sponka z radu Puff Cuff si síce vyslúžila meno TEENY, avšak rozhodne nie je o niečo menej účinnejšia, než jej väčšie varianty. TEENY dokonale sadne kučeravým drobcom, prípadne dospelákom s jemnými či redšími kučeravými vlasmi. Jednoducho, rýchlo a bez zbytočného ťahania korienkov vlasov vytvára nové možnosti, ako zažiariť.

Čítajte viac
21,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Pomocou originálnych Puff Cuff sponiek si navyše môžeš vytvoriť trendy účes z viacerých spojených prameňov či drdolov a vniesť tak do svojho kučeravého look-u nový závan. Fantázii sa medze nekladú. Aká nápaditá bude tá tvoja?

Ako sa spona Puff Cuff TEENY používa? 

Vlásky svojho drobca, prípadne svoje chyť podobne, ako to robíš, keď ich chceš zopnúť do klasického copu. Tentokrát však namiesto gumičky použi roztvorenú sponku a jej konce pomocou háčikov zopni na mieste, kde kedysi tvoje vlasy ťahala gumička. Cítiš?... Nie? A o to práve ide!   

Je spona Puff Cuff TEENY vhodná aj pre mňa?  

Ak sú tvoje kučery skutočne jemnejšie a redšie alebo hľadáš alternatívu gumičky pre svojho kučeravého drobca, si na správnej adrese.  

Materiál a rozmery

Spona je vyhotovená z odľahčeného a odolného ABS plastu, ktorý odolá aj nárazu.

Výška: 5,08 cm , Šírka: 1,9 cm, Hrúbka: 0,64 cm

Upozornenie výrobcu

Optické nedokonalosti pripomínajúce škrabance nie sú známkou používania. Jedná sa o normálny jav v prípade abs plastov, kedy tok plastu nie je rovnomerný. Funkčnosť výrobku to však neovplyvňuje. V prípade, ak v balení nájdete jemné vlákna pripomínajúce vlasy, taktiež sa jedná len o vedľajší produkt výroby, ktorý vzniká pri odlievaní spony z formy.

Bodka na záver – ako zistím, ktorú veľkosť si vybrať?

Uchop svoje vlasy akoby si ich chcel/a zviazať do chvosta. Nie príliš tesno, ale tak, aby držali bez problémov pohromade. Podľa znázorneného obrázka vyber približnú veľkosť tvojho úchopu a presúvaj prsty so stále uchopenými vlasmi od korienkov smerom ku končekom. Na konci by vlasy mali bez problémov prekĺznuť cez priestor, ktorý si prstami vytvoril/a. Platí, že čím kratšie vlasy máš, tým väčšiu sponu Puff Cuff budeš potrebovať. Veľkosti TEENY zodpovedá jemne zovretá päsť.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SPON104

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)
Puff Cuff
21,00 €
Nechaj svoje kučeravé vlasy slobodne dýchať aj vo chvíli, keď ich potrebuješ zopnúť do účesu v tvare copu. Obmedzujúce gumičky a sponky, ktoré tvoje vlasy neustále ťahajú, sú minulosťou v prvej chvíli, ako spoznáš...

Uvod

Nastavenia

Navigácia