Feel the Silk Turban na kučery z prémiového hodvábu

Staraj sa o svoju korunu krásy s hodvábnym turbanom na vlasy. Môžeš nosiť cez deň, alebo v noci ako ochrannu vlasov. Obzvlášť vhodný pre kučeravé a farbené vlasy. Hodvábny turban je mimoriadne detailne a exkluzívne vypracovaný. Prvotriedny hodváb je z vnútornej aj z vrchnej strany.

Čítajte viac
55,00 €
Farba
  • SMARAGD
  • CHAMPAGNE
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Aké sú výhody hodvábenho turbanu Feel the Silk?

Na rozdiel od bavlny a podobných materiálov, hodváb triedy 6A s klzkou úpravou neoberá tvoje vlasy o potrebnú vlhkosť. O prémiovej kvalite svedčí aj certifikát o pravosti hodvábu, ktorý nájdeš priamo v balení. Dokonale hladká štruktúra turbanu navyše znižuje trenie medzi obliečkou a vlasmi. Vďaka tomu eliminuje tvoj ranný výbuch na hlave a taktiež narušenie štruktúry vlasových vlákien.

Je hodvábny turban Feel the Silk aj pre mňa?

Rozhodne. Hodvábne turbany majú viacero benefitov, za ktoré sa poďakujú nielen tvoje vlasy, ale aj pleť. Hodvábny materiál je antialergénny, prirodzene antibakteriálny a nezanechá tvoju pokožku zrána otlačenú. Hodvábny turban Feel the Silk navyše spĺňa najprísnejšie medzinárodné štandardy na výrobu, o čom svedčí aj certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

Zloženie hodvábneho turbanu Feel the Silk

Turban je vyrobený zo 100% prírodného morušového hodvábu. 

Bodka na záver

Vyspať sa doružova môžeš pokojne i každú noc. Vďaka hodvábnemu turbanu budú tvoje kučery viac než len “ako v bavlnke”. A ty môžeš spokojne snívať svoje najtajnejšie kučeravé sny. Turban je navyše krásnym doplnkom aj na dovolenku ako ochrana pred slnkom, či módny doplnok.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HOS109_CHAMPAGNE
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

Uvod

Nastavenia

Navigácia