Denman Brush D14 – Kefa na kučeravé vlasy

Značka:

Kompaktný a šikovný pomocník, ktorého oceníš najmä na cestách. Denman D14 je bezpochyby najpoužívanejšou kabelkovou kefou tisícok curly girls v celom svete. Päť radov nylonových štetín sa kedykoľvek láskavo postará o tvoje kučery a vlnky, či už v mokrom alebo suchom stave. 

Čítajte viac
16,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Zabudni konečne na nepríjemné ťahanie a poškodzovanie vlasov, ktorého výsledkom je nafúknutý, no nie príliš vzhľadný styling. Denman D14 dokonale rozdelí tvoje kučery do prirodzených pramienkov a pomôže ti aj pri vyfúkaní vlasov či úprave počas refreshu. 

Aké sú výhody kefy Denman D14? 

Denman D14 ti padne do ruky bez akýchkoľvek problémov a premení sa na účinnú prvú pomoc v každej chvíli, kedy tvoje vlasy potrebujú trochu skrotiť. Alebo, naopak, dodať trendy pump. Kompaktné rozmery so šírkou len 2,5 centimetra bez problémov pohltia útroby tvojej kabelky alebo kozmetickej tašky, ak si mimo svojej kompletnej výbavy.

Je kefa Denman D14 aj pre mňa? 

Šikovného pomocníka si zamilovali nositeľky vlnitých, kučeravých i afrovlasov v celom svete. Pridaj sa k nim i ty a nájdi konečne kefu, na ktorú sa môžeš kedykoľvek spoľahnúť.  

Zloženie 

Kefa je vyrobená zo zdravotne nezávadných a odolných materiálov. Rozmery: dĺžka 165 mm, šírka 25 mm

Bodka na záver 

Denman D14 je dôkazom, že jedna kefa nikdy nestačí. Osvoj si i ty správnu techniku česania, vďaka ktorej tvoja kučeravá krása doslova rozkvitne. 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HK103

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...

Uvod

Nastavenia

Navigácia