Denman Brush D3 – Kefa na kučeravé vlasy

Značka:

Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách či kučerách. Dodaj svojej hrive krásnu definíciu, rozdelenie do pramienkov, objem a účes podľa svojich predstáv. 

Čítajte viac
18,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Aj taký detail, ako je vhodná kefa, dokáže zlepšiť kvalitu tvojich vlasov a o poznanie zmeniť starostlivosť o ne. Rukoväť, ktorá ti padne priamo do ruky a šetrné nylonové štetiny so zaobleným koncom sú zárukou, že si Denman D3 zamiluješ hneď po prvom použití.  

Aké sú výhody kefy Denman D3? 

Anatomický tvar a materiál, ktorý doslova kĺže po tvojich kučerách, ťa presvedčia po prvom použití. Denman je navyše vhodný na česanie mokrých i suchých vlasov alebo vo chvíli, keď riešiš refresh.

Je kefa Denman D3 aj pre mňa? 

Tento univerzálny pomocník je skutočne jedným z najpoužívanejších kief v celom vlnitom i kučeravom svete. Bez rozdielov na to, či vlastníš vlnky, strunky alebo špirálky.   

Zloženie 

Kefa je vyrobená zo zdravotne nezávadných a odolných materiálov. Rozmery: dĺžka 200 mm, šírka 35 mm

Bodka na záver 

Nájsť tu pravú kefu na kučeravé vlasy je náročné. Denman D3 však dokazuje, že to nie je nemožné. Dôveruj aj ty značke, za ktorou stoja davy spokojných zákazníkov. 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HK104

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....

Uvod

Nastavenia

Navigácia