Denman Brush D4 – Kefa na kučeravé vlasy

Značka:

Ak máš pocit, že tvoje kučery potrebujú ešte lepšiu definíciu a dbáš o rozdelenie do pramienkov, práve si natrafil/a na skvelého pomocníka, ktorého z ruky tak ľahko nepustíš. Anatomický tvar a materiál, ktorý tvojim vlasom neškodí, ale naopak, dokonale rozumie každej kučierke či vlnke, sú dôvod, prečo budeš Denman D4 odporúčať svojim kučeravým priateľom.

Čítajte viac
20,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Rozčeš svoje vlasy bez nepríjemného ťahania a zadefinuj ich tvar s dostatočným objemom. Vďaka unikátnemu Denman D4, ktorý používajú i svetoznámi kaderníci a stylisti, získaš účinnú zbraň na vlhké i suché vlasy či dokonca styling podľa tvojich predstáv.

Aké sú výhody kefy Denman D4? 

Vďaka anatomickému tvaru a materiálom, ktoré sú k tvojim kučerám nadmieru šetrné, si Denman dokonale poradí s krepovitými i nepoddajnými vlasmi. Zaraď do svojej kučeravej výbavy kefu, ktorej dôverujú milióny nositeľov kučeravých vlasov v krajinách celého sveta.

Je kefa Denman D4 aj pre mňa? 

Nezáleží na tom, ako veľmi sa pramienky tvojich vlasov krútia či vlnia. Denman D4 s deviatimi radami štetín z odolného nylonu si dokonale rozumie s akýmkoľvek typom vlasov.  

Zloženie 

Kefa je vyrobená zo zdravotne nezávadných a odolných materiálov. Rozmery: dĺžka 200 mm, šírka 35 mm

Bodka na záver 

Recenzie neklamú. Denman už po desaťročia vie, akú starostlivosť kučeravé vlasy potrebujú. Získaj aj ty nenahraditeľného pomocníka pre svoj každodenný účes alebo slávnostný styling.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HK105

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....

Uvod

Nastavenia

Navigácia