Afro Hair Comb – Hrebeň na kučeravé vlasy

Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni.  Dokonca ho môžeš použiť aj k prevzdušneniu pri finalizácii stylingu, aby ti dodal na záver poriadny objem.

Čítajte viac
3,20 €
Farba
  • čierna
  • červená
  • zelená
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Špeciálny hrebeň na kučeravé vlasy dodá tvojej hrive objem, poradí so zauzlenými pramienkami, krásne definuje aj vlnité vlasy a dokonca zvláda aj bujaré afro. Navyše sa ti skvele hodí pri umývaní vlasov alebo aplikácii vlasovej kozmetiky, keď potrebuješ vlasy rozdeliť po častiach alebo pramienkoch. 

Ako sa hrebeň Afro Hair Comb používa? 

Hrebeň na kučeravé vlasy môžeš použiť na mokré, vlhké, ale i suché vlasy.

Je hrebeň Afro Hair Comb aj pre mňa?  

Áno. Nezáleží na tom, či tvoju hlavu zdobia vlny alebo vlasy typu 4C, hrebeň ti pomôže dokonca aj pri manipulácii s vlasmi počas nanášania kondicionéru, masky či iného prípravku.  

Materiál

plast 

Bodka na záver 

Netráp sa viac pri rozčesávaní alebo aplikácii vlasovej kozmetiky. Tento hrebeň sa svojím tvarom a pevnými zubami, s dostatočne širokými medzerami, šetrne postará o tvoju kučeravú krásu.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
HK101_CIERNA

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...

Uvod

Nastavenia

Navigácia