Pretty Curly Girl Damage Repair Spray – Hĺbkový regeneračný sprej na kučery 200 ml

Ak už skutočne nevieš, čo by dalo tvoje vlny alebo kučery dohromady, prvá pomoc práve prichádza. Tento hĺbkový regenračný sprej od Pretty Curly Girl pôsobí na poškodené vlasové vlákno skutočne do hĺbky a obnovuje jeho prirodzenú silu a krásu na molekulárnej úrovni.

Čítajte viac
23,95 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Vďaka unikátenmu vzorcu aminokyselín a prirodzene získaných peptidov budú tvoje vlasy opäť zdravšie, hustejšie a dokonca podporíš ich rast. A výsledky? Počkaj si približne 4 týždne a potom už len počúvaj ospevné ódy na tvoje zregenerované vlnky a kučery. 

Ako sa regeneračný sprej Pretty Curly Girl Demage Repair Spray používa?

Sprej nanes do celej dĺžky vlasov 1 – 2 x týždenne. Viac nezmývaj a pokojne pokračuj obvyklým stylingom. Pred použitím nezabudni poriadne potriasť, aby sa všetky účinné zložky dobre premiešali.

Je  regeneračný sprej Pretty Curly Girl Demage Repair Spray vhodný aj pre mňa?  

Pokojne po ňom siahni, nech sa tvoje vlasy vlnia alebo krútia akokoľvek. Pre poškodené, polámané, rozštiepené a krepovité vlasy je pomocníkom číslo jeden.

Zloženie 

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Benzyl Alcohol, Parfum, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Dehydroacetic Acid, Arginine Hcl, Serine, Threonine, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Bodka na záver 

Môžeš skúšať dokola ďalšie a ďalšie produkty, ktoré pôsobia na tvoje vlasy len povrchovo alebo pre zmenu otestovať účinnejšiu metódu – regeneráciu zvnútra, ktorú rozhodne pocítiš aj uvidíš.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS116

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
200 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia