Curls Blueberry Bliss Hair Growth Oil – Olej na rast vlasov 120 ml

Značka:

Olej na rast vlasov z dielne známej značky CURLS čerpá z jedinečnej sily extraktu čučoriedok. Ten tvoje kučery nielen ozdraví, no posilní aj vlasové folikuly, podporí rast nových vlasov a taktiež účinne spomalí ich šedivenie či vypadávanie.

Čítajte viac
19,10 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Zloženie s účinným mixom látok, akými sú olej z granátového jablka, argánový olej a olej z kvetov gardénie dokáže s tvojimi vlasmi doslova divy. Tak vezmi zdravie a prirodzene krásny vzhľad svojich kučier do vlastných rúk a nanes si do dlaní niekoľko kvapiek oleja Blueberry Bliss Hair Growth Oil (naozaj stačí málo).   

Ako sa olej Bliss Hair Growth Oil používa? 

Olej na rast vlasov aplikuj do pokožky vlasov (suchých alebo mokrých) pomocou prstov. Jemne vmasíruj a pokračuj v stylingu, alebo vlasy vysuš.

Je olej Bliss Hair Growth Oil vhodný aj pre mňa?  

Olej dokáže zázraky so všetkými typmi kučier a špirál, výnimkou sú však jemné vlasy a vlnky. 

Zloženie 

Certified Organic Soybean Oil, Certified Organic Sunflower Seed Oil, Castor Seed Oil, Certified Organic Blueberry Seed Oil, Certified Organic Olive Fruit Oil, Certified Organic Pomegranate Seed Oil, Certified Organic Coconut Oil, Certified Organic Gardenia Flower, Certified Organic Shea Butter, Certified Organic Jojoba Seed Oil, Certified Organic Argan Oil, Avocado Oil, Certified Organic Grape Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Fragrance 

Bodka na záver 

Čučoriedky, ukryté vo výrobkoch CURLS, dokážu vďaka vysokému obsahu vitamínu C a B pozitívne vplývať pri boji s najčastejšími problémami vlasov. Rozlúč sa so šedinami či stratou tvojich drahocenných kučier. Rastový olej naviac tvoje vlasy krásne prevonia a neobsahuje žiadne škodlivé látky.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS108

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
120 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia