I Love Riccio Olio di Carota – Výživný mrkvový olej na kučeravé vlasy 100 ml

Volajú tvoje kučery alebo vlny o pomoc pred úplným vysušením a poškodením? I Love Riccio má odpoveď v podobe čistého mrkvového oleja, ktorý im dodá potrebnú výživu a účinne premení polámané a zoslabnuté vlasy na záplavu zdravých kučier.

Čítajte viac
15,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Dodaj vlasom antioxidanty v podobe betakaroténu a účinné vitamíny A, C a E. Výsledkom bude ich spevnenie, hustejší objem a taktiež rýchlejší rast. Túto revitalizačnú masku pripravovanú starodávnou maceráciou pre dosiahnutie maximálnych účinných látok si zamiluješ. Aj v prípade, ak boli tvoje kučery dočasne vystavované nežiadúcim vplyvom, nadmernému teplu alebo vysušujúcej soli.

Ako sa olej I Love Riccio Olio di Carota používa? 

Olej nanes do suchých vlasov ešte pred plánovaným umývaním a nechaj pôsobiť približne 30 minút. Následne ho zmy vodou a pokračuj postupom, ktorý si si pre svoj wash day osvojil/a. Intenzívny účinok a ochranu dosiahneš, ak olej aplikuješ na končeky vlasov predtým, než ich vystavíš nadmernému teplu/chlóru/soli.

Je olej I Love Riccio Olio di Carota vhodný aj pre mňa?  

Olej je vhodný pre všetky typy vlasov, ktoré sú poškodené, polámané a nadmerne vysušené.

Zloženie 

Olio puro di Carota

Bodka na záver 

Oživ krásu a zdravie svojich vĺn či kučier pomocou čisto prírodných ingrediencií. Výťažky divokej mrkvy v kombinácii s olejovým nosičom sú pre tvoje vlasy ako vytúžený wellness.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS110

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
100 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia