I Love Riccio Super Curly Booster – Regeneračný prípravok s obsahom proteínu 200 ml

Sú tvoje vlasy vystavené chemickým vplyvom ? Sú dokonca lámavé, poškodené, vysušené a na prvý pohľad nie veľmi zdravé vlny alebo kučery problémom, ktorý ti nedá spávať? Máš problémy s pomalým rastom? V tom prípade vyskúšaj tento booster a považuj za vyriešené. Tvoja nová hriva sa opäť raz ocitne na tej správnej vlne a tvoje pramienky znova nadobudnú krásnu definíciu, silu, objem a lesk.

Čítajte viac
35,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Tajomstvom je zloženie prípravku, ktoré obsahuje hydrolyzovaný keratín. Ten vlasy vyživí a hydratuje priamo v štruktúre vlasu. Druhou účinnou látkou je kolagén, ktorý preniká taktiež do štruktúry vlasu, vyplní ho a vďaka uvoľňujúcim látkam vytvára na jeho povrchu ochranný film.

Ako sa prípravok I Love Riccio Super Curly Booster používa? 

Booster nanes do umytých, ešte mokrých vlasov po celej dĺžke. Doba pôsobenia je 30-45 minút, následne prípravok opláchni vodou. Pokračovať môžeš hydratačnou maskou a stylingovým prípravkom. Takúto kúru by si mal/a absolvovať 2x mesačne, v prípade extra poškodených vlasov raz za týždeň 4x po sebe.

Je prípravok I Love Riccio Super Curly Booster vhodný aj pre mňa?  

Áno, najmä v prípade, ak ťa trápia vlny či kučery akéhokoľvek typu, ktoré potrebujú okamžitý boost pre posilnenie a zdravý vzhľad.    

Zloženie 

Aqua (water), Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-11, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenethyl Alcohol, Parfum (fragrance), Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol, Citric Acid

Bodka na záver 

Tento proteínový regenerátor je skvelé riešenie pre namáhané vlasy častým farbením, zosvetlovaním, žehlením či fénovaním. Vlasy opätovne získajú tvar, silu a objem. Rozlúč sa aj ty s matnými a polámanými vlasmi, ktoré nutne potrebujú vhodný reštart.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS111

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
S proteínom
Veľkosť
200 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia