I Love Riccio Super Curly Booster – Regeneračný prípravok s obsahom proteínu 200 ml

Sú tvoje vlasy vystavené chemickým vplyvom ? Sú dokonca lámavé, poškodené, vysušené a na prvý pohľad nie veľmi zdravé vlny alebo kučery problémom, ktorý ti nedá spávať? Máš problémy s pomalým rastom? V tom prípade vyskúšaj tento booster a považuj za vyriešené. Tvoja nová hriva sa opäť raz ocitne na tej správnej vlne a tvoje pramienky znova nadobudnú krásnu definíciu, silu, objem a lesk.

Čítajte viac
35,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Tajomstvom je zloženie prípravku, ktoré obsahuje hydrolyzovaný keratín. Ten vlasy vyživí a hydratuje priamo v štruktúre vlasu. Druhou účinnou látkou je kolagén, ktorý preniká taktiež do štruktúry vlasu, vyplní ho a vďaka uvoľňujúcim látkam vytvára na jeho povrchu ochranný film.

Ako sa prípravok I Love Riccio Super Curly Booster používa? 

Booster nanes do umytých, ešte mokrých vlasov po celej dĺžke. Doba pôsobenia je 30-45 minút, následne prípravok opláchni vodou. Pokračovať môžeš hydratačnou maskou a stylingovým prípravkom. Takúto kúru by si mal/a absolvovať 2x mesačne, v prípade extra poškodených vlasov raz za týždeň 4x po sebe.

Je prípravok I Love Riccio Super Curly Booster vhodný aj pre mňa?  

Áno, najmä v prípade, ak ťa trápia vlny či kučery akéhokoľvek typu, ktoré potrebujú okamžitý boost pre posilnenie a zdravý vzhľad.    

Zloženie 

Aqua (water), Hydrolyzed Collagen, Polyquaternium-11, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Oeg/Ppg – 18/18 Dimethicone , Parfum (fragrance), Benzyl Salicylate, Citral, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hexil Cinnamal, Linalool, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane 1,3 Diol

Bodka na záver 

Tento proteínový regenerátor je skvelé riešenie pre namáhané vlasy častým farbením, zosvetlovaním, žehlením či fénovaním. Vlasy opätovne získajú tvar, silu a objem. Rozlúč sa aj ty s matnými a polámanými vlasmi, ktoré nutne potrebujú vhodný reštart.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
S proteínom
Veľkosť
200 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Uvod

Nastavenia

Navigácia