Cantu Flaxseed Smoothing Oil – Olej na kučeravé vlasy 100 ml

Značka:

Dostaň neustále poletujúce vlasy pod svoju kontrolu. Vďaka unikátnemu zloženiu oleja na vlnité a kučeravé vlasy získa tvoj styling konečne tvar a vzhľad, po akom túžiš. Len si to predstav… Už žiadne krepovité vlasy a neposlušné pramienky okolo tvojej hlavy!

Čítajte viac
12,50 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Tvoje kučery a vlny získajú dokonale pružný a lesklý vzhľad, ktorý im dodá jedinečný vzorec a prítomnosť ľanového oleja. Neváhaj a dopraj svojim vlasom uhladený a prirodzene krásny výzor už po prvom použití.

Ako sa olej Cantu Flaxseed Smoothing Oil používa? 

Olej môžeš použiť na vlhké vlasy ešte pred samotnou úpravou do finálneho stylingu. V prípade, ak chceš svojim kučerám dopriať chýbajúci lesk, aplikuj olej pomocou prstov na vlasy suché. 

Je olej Cantu Flaxseed Smoothing Oil aj pre mňa?  

Tento olej bol vyvinutý pre všetky typy vlasov, od jemných, až po tie ťažšie, od ojedinele zvlnených až po neskrotné afro.

Zloženie 

Linum Usitatissimum (Linseed) Oil (Flaxseed)Ricinus Communis (Castor) Seed OilPrunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) OilOlea Europaea (Olive) Fruit OilPersea Gratissima (Avocado) OilFragrance (Parfum)

Bodka na záver 

Nerieš viac krepovité a nezdravo vyzerajúce pramienky vlasov s prípravkami, ktoré sľubujú nesplniteľné zázraky. Prírodné zloženie a overená kvalita značky Cantu sú zárukou aj tvojej spokojnosti.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS103

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
100 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia