Miss Jessie's Jelly Soft Curls - Curl Jelly – stylingové želé 250 ml

Nevyhovujú ti gély, mlieka, vosky, peny ani custardy? V Miss Jessie's majú novú vychytávku pre všetkých kučeravcov, ktorí chcú objem, tvar a stále krásne mäkké kučery bez nevzhľadných zlepencov. Objav aj ty stylingové želé plné vitamínov a prírodných látok, ktoré si tvoje kučery zamilujú.

Čítajte viac
37,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Rozlúč sa s krepovitosťou všedných dní a zaraď stylinové želé do svojej vlasovej rutiny. Výsledok v podobe lesklejších a jemnejších pramienkov kučier oceníš už po prvom použití. Ešte stále váhaš? Ak chceš dosiahnuť balans medzi silou stylingového prípravku a dokonale mäkkými kučerami, je toto želé presne to, čo potrebuješ.

Ako sa stylingové želé Miss Jessie's Jelly Soft Curls - Curl Jelly používa?

Podobne, ako v prípade ostatných stylingových prípravkov, nanes ho ako posledný produkt v rámci úpravy vlasov. Potrebné množstvo podľa dĺžky a hustoty tvojich kučier rovnomerne rozdeľ do celej ich dĺžky a následne vysuš tak, ako zvykneš.

Je stylingové želé Miss Jessie's Jelly Soft Curls - Curl Jelly vhodné aj pre mňa?  

Tento stylingový produkt je pre teba vhodný, ak máš vlnité alebo kučeravé vlasy a postačuje ti stredne silný účinok fixácie.

Zloženie 

Water (Aqua, Eau), Polysorbate 20, Carbomer, Glycerin, PVP, Sodium Hydroxymethylglycinate, Aminomethyl Propanol, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA, Hydrolyzed Wheat Protein   

Bodka na záver 

Vďaka unikátnemu zloženiu z hydrolyzovaného pšeničného proteínu stylingové želé navyše vlasy posilňuje aj počas ich fixácie. Naštrbené kutikuly vlasov sa vďaka carbomelu vyhladzujú a ich okraje nespôsobujú neželaný vzhľad ako po výbuchu fénom. A to je predsa presne to, čo potrebuješ, no nie?

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
STGE123

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
Proteín
S proteínom
Veľkosť
250 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia