Miss Jessie's MultiCultural Clear - Curl Styling Gel – stylingový gél pre vlasy s rôznou štruktúrou 250 ml

Multi-kulti kučery dajú zabrať. My to vieme a vedia to aj v Miss Jessie's. Preto priniesli na trh tento unikátny stylingový gél, ktorý je dokonalou bodkou pre tvoj look, ak máš vlasy so zmiešanou štruktúrou. Povedz konečne bye-bye krepovitým a roztriešteným pramienkom kučier a zafixuj to, čo je na nich také krásne.

Čítajte viac
33,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Tajomstvo úspechu ľahkého a zároveň dostatočne silného stylingového gélu? Predsy hydrolyzovaný pšeničný proteín. Ten podľa najnovších výskumov posilňuje vlasové bunky, pomáha udržiavať prirodzenú štruktúru vlasov a zabezpečuje dostatok hydratácie vo vlasovom vlákne. Navyše prispieva k jeho regenerácii, pretože znižuje pórovitosť, ktorá zapríčiňuje rýchlu stratu dostatočnej vlhkosti. A to je celkom dosť dôvodov, prečo ti musí byť jasné, že tento stylingový gél musíš vyskúšať.

Ako sa stylingový gél Miss Jessie's MultiCultural Clear - Curl Styling Gel používa?

Gél nanes do vlhkých vlasov po použití kondicionéru ako posledný produkt. Potrebné množstvo si nanes do dlaní a aplikuj po celej dĺžke vlasov. Po vysušení ťa prekvapí hebkosť a krásny lesk bez obvyklej krusty.

Je stylingový gél Miss Jessie's MultiCultural Clear - Curl Styling Gel  vhodný aj pre mňa?  

Stylingový gél od Miss Jessie's prináša riešenie pre každého majiteľa vlasov so zmiešanou štruktúrou. Patríš k nim aj ty? V tom prípade rozhodne nesmie v tvojej výbave chýbať.

Zloženie 

WATER, POLYSORBATE 20, GLYCERIN, CARBOMER, PVP, AMINOMETHYL, PROPANOL, DMDM HYDANTOIN, FRAGRANCE, DISODIUM EDTA, BUTANE, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, HYDROYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM BENZOATE 

Bodka na záver 

Rýchloschnúci stylingový gél bez škodlivých látok zanechá tvoje pramienky vlasov dokonale jemné a hebké, aj napriek účinnej fixácii. A bonus naviac? Žiadne zlepené pramienky alebo krusta, z ktorej musíš vlasy ešte vyslobodzovať.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
STGE122

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
S proteínom
Veľkosť
250 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
Afro & Rizo
14,70 €
Ak hľadáš prípravok, ktorý vo finále zbaví tvoju kučeravú hlavu krepovitosti a odstávajúcich vlasov, si na správnej adrese. Stylingový gél od Afro & Rizo zvýrazní krásu tvojich vlniek a navyše ich zanechá pružné a...

Uvod

Nastavenia

Navigácia