Kinky-Curly Come Clean Shampoo – Zvlhčujúci chelátový šampón pre kučeravé vlasy 236 ml

Značka:

V tomto malom zázraku sa ukrýva odpoveď na tvoje problémy, ak máš tvrdú vodu. Kinky-Curly Come Clean šampón bol špeciálne vyvinutý tak, aby účinne odstraňoval minerály obsiahnuté v tvrdej vode nielen z pramienkov vlasov, ale aj pokožky hlavy.

Čítajte viac
23,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Šampón s prírodným zložením obsahuje kyselinu fytovú, neobsahuje alkohol, laurylsulfát sodný a parabény, vďaka čomu je dostatočne jemný, no extra účinný. Aktívna chelátová zložka účinne odstraňuje nánosy z tvrdej, či chlórovej vody. Bonusom navyše je úžasná svieža vôňa extraktu mandarinky a morskej riasy Sea Kelp.

Ako sa šampón Kinky-Curly Come Clean Shampoo používa? 

Šampón vmasíruj do vlhkých vlasov a pokožky hlavy. Nechaj chvíľu pôsobiť a následne opláchni vodou. Po umytí vlasov nezabudni na masku.

Je šampón Kinky-Curly Come Clean Shampoo vhodný aj pre mňa?  

Áno, tento šampón môžeš pokojne použiť, nech už je tvoj typ vlasov akýkoľvek.

Zloženie 

Purified Water, Citrus Aurantium Dulcis / Organic Mandarin Orange Fruit, Organic Marigold Flower, Salix Alba / Organic White Willow Bark, Ascophyllum Nodosom / Organic Sea Kelp, C14-16 Olefin, Sulfonate And Cocamidopropyl Betaine (Coconut Derived), Phytic Acid, Citric Acid, Sea Salt, Phenoxyethanol, Natural Fragrance  

Bodka na záver 

Sviežu vôňu, dostatok vlhkosti a potrebnú starostlivosť pre odstránenie stopových prvkov v prípade tvrdej vody si môžeš dopriať pokojne i každý deň.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
236 ml
Curly Friday 2023
5%
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Uvod

Nastavenia

Navigácia