Inahsi Naturals Pamper My Curls Flaxseed Styling Gel – stylingový gél z ľanových semienok 355 ml

Priaznivci CGM metódy vedia, aký zázrak sa ukrýva v ľanových semienkach. V Inahsi Naturals ti ušetria čas s jeho domácou prípravou. Dokonca pridali aj ibištekový koreň, aby boli tvoje kučery nádherne definované, jemné a bez nepríjemných uzlíkov.

Čítajte viac
36,10 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Dokonalá hydratácia a potrebná fixácia je v poslednom kroku tvojej vlasovej rutiny dôležitým krokom, ktorý tvoj účes spevní a zároveň si poradí s nepríjemnou krepovitosťou a zlepenými pramienkami. Ak ho ešte nepoznáš, gél z ľanových semienok rozhodne vyskúšaj.

Ako sa gél Inahsi Naturals Pamper My Curls Flaxseed Styling Gel používa?

Gél nanášaj do mokrých umytých vlasov po celej ich dĺžke. Pre vytvorenie lepšej definície použi stylingovú metódu podľa svojho výberu a ak chceš viac objemu, predkloň sa podpor boost pomocou vmačkávania od končekov ku korienkom. Pre extra kučeravé vlasy a afro platí, že gél nanášaj do mokrých vlasov, z ktorých ešte kvapkajú zostatky vody. Aby sa dostal k celej dĺžke pramienkov, poriadne ich pri aplikácii natiahni a vyhladzuj medzi prstami. 

Je gél Inahsi Naturals Pamper My Curls Flaxseed Styling Gel vhodný aj pre mňa?  


Rozhodne áno. Tento gél je alfou – omegou prírodnej starostlivosti o kučeravé vlasy každého typu. 

Zloženie 

Aqua (Purified Water), Linum Usitatissimum Seed (Flaxseed) Gel, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Althaea Officinalis (Marshmallow) Root Extract, Parfum, Capryl Gycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, *Limonene, *Linalool, *Geraniol

Bodka na záver 

Ak premýšľaš, či bude gél z ľanových semiačok dostatočne účinný pre tvoj styling, našepkáme ti. Je super pomocníkom napríklad pre úpravu vlasov v duchu Wash n Go's, Twist Outs, Braids Outs, Bantu Knots a podobne. Tak smelo do toho!

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
STGE125

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
355 ml
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
Afro & Rizo
14,70 €
Ak hľadáš prípravok, ktorý vo finále zbaví tvoju kučeravú hlavu krepovitosti a odstávajúcich vlasov, si na správnej adrese. Stylingový gél od Afro & Rizo zvýrazní krásu tvojich vlniek a navyše ich zanechá pružné a...

Uvod

Nastavenia

Navigácia