Pretty Curly Girl & Soulta Gold Satin Diffuser Cap - Čiapka na sušenie kučeravých vlasov, zlatá

Sušenie kučeravých vlasov dá zabrať. V Pretty Curly Girl však prišli na to, ako môžeš tento čas urýchliť a dokonca nemusíš ani držať v ruke fén. Vyskúšaj špeciálne vyvinutú saténovú čiapku Diffuser Cup, na ktorú sa spievajú oslavné ódy v celom kučeravom svete.

Čítajte viac
22,95 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Čiapka Diffuser Cup má na predĺženom konci otvor, pomocou ktorého sa vzduch z fénu dostáva efektívne priamo k tvojim pramienkom. A keďže sú obklopené saténom, nemusíš sa obávať ani krepovitosti v momente, keď si čiapku z vysušených vlasov zložíš. Bonus naviac? Voľné ruky pri fénovaní!

Ako sa čiapka na sušenie vlasov Pretty Curly Girl Diffuser Cup používa? 

Čiapku si nasadíš na vlhké vlasy (ako používaš stylingový prípravok, nezabudni ho naniesť do jednotlivých pramienkov) a do druhého zúženého konca vložíš fén, ktorý zaistíš. A pohodlné fénovanie, pri ktorom môžeš svoje ruky zamestnať aj inak, než zdĺhavým držaním fénu, môže začať.

Je čiapka na sušenie vlasov Pretty Curly Girl Diffuser Cup vhodná aj pre mňa?  

Saténová čiapka podporí nielen efektívnejšie a pohodlnejšie sušenie kučier, ruličiek a špirálok. Spokojný úsmev ti navodí aj v prípade, ak sú tvoje vlasy vlnité.

Zloženie 

satén

Bodka na záver 

Nestrácaj čas a vyskúšaj spôsob, ako vyfénovať kučeravé vlasy rýchlejšie a pohodlnejšie. Diffuser Cup pod saténovou perinkou vyčaruje z tvojich vlasov záplavu kučier, ktorá ťa inak stojí množstvo času a kŕčov v rukách.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SCG104
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia