Scrunchie by Terrie – Saténová gumička na kučeravé vlasy rosegold

Hľadáš gumičku na kučeravé, vlnité či afro vlasy, ktorá konečne splní všetky tvoje nároky? Skvelá správa! Gumičky typu scrunchie si obľúbiš hneď v momente, ako svoju kučeravú záplavu upravíš do požadovaného účesu. 

Čítajte viac
6,50 €
Veľkosť
  • Veľkosť 1
  • Veľkosť 2
  • Veľkosť 4
Produkt je dostupný s inými parametrami
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Zabudni na nepríjemné ťahanie vlasov, polámané či inak poškodené pramienky. Kombinácia starostlivo vyberanej pružnej, a zároveň dostatočne pevnej, vnútornej gumičky a elastického saténu, je ideálnou voľbou pre každodenný účes i elegantnejší look. 

Prečo by gumičky Scrunchie by Terrie nemali chýbať v tvojej výbave? 

Gumičky Scrunchie by Terrie krásne kĺžu po vlasoch, sú príjemné na dotyk a navyše tvoje vlasy, na rozdiel od klasických gumičiek, v žiadnom smere nepoškodzujú. Elastický satén je naviac odolný a menej krčivý, než podobné materiály, z ktorých sa scrunchie gumičky vyrábajú. Rozlúč sa konečne s nepríjemným ťahaním či dokonca bolesťou vlasových korienkov v momente, keď svoje vlasy z gumičky oslobodíš. Vyber si scrunchie v odtieni rosegold, ktorý môžeš skombinovať s elegantným, ale i ležérnym štýlom svojho oblečenia. 

Sú gumičky na kučeravé vlasy Scrunchie by Terrie vhodné aj pre mňa?  

Nezáleží na tom, či sú tvoje vlasy vlnité, kučeravé, kratšie či dlho pestované. Stačí si vybrať vhodnú veľkosť, farbu podľa tvojich predstáv a scrunchie viac z ruky (vlastne v vlasov) tak ľahko nepustíš.

Veľkosti

Veľkosť 1 

Vnútorná guma s dĺžkou 13 cm. Táto scrunchie je vhodná najmä na výrazné ukončenie copíkov, detské účesy alebo redšie či jemné vlasy. Použiť bez obtočenia ju môžeš napríklad na drdol alebo takzvaný ananás

Veľkosť 2

Vnútorná guma s dĺžkou 16 cm. Gumička je vhodná na decentnejšie účesy alebo ako doplnok, ktorý nepúta pozornosť v prílišnej miere, nakoľko je riasenie o niečo menej nápadnejšie. Pokojne ju môžeš obtočiť aj 2x, ak si to tvoj účes vyžaduje. 

Veľkosť 4

Vnútorná guma s dĺžkou 15 cm. Rozdiel v predošlých veľkostiach je však najmä v širšej obrube saténu a teda i v riasení. Túto schrunchie môžeš použiť na voľnejšie účesy, ako drdol či ananás, a ak máš v obľube výraznejšie doplnky, pokojne ju okolo svojho klasického copu obtoč i 2x. 


Bodka na záver 

Handmade Scrunchie by Terrie si zaručene nájdu miesto na výslní medzi tvojimi doplnkami do vlasov. Okrem toho, že je tento typ gumičiek opäť v móde, tvoje kučery sa ti určite poďakujú.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SCG118_VELK4
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)

Uvod

Nastavenia

Navigácia