African Fabs Satin Hair Bonnet (Mommy & Me set) – Set saténových čiapok s gumičkou pre kučeravé vlasy (mama a dcéra – 2 ks)

Zabaliť svoje kučery do mäkkučkého saténu už viac nemusí byť len zbožným želaním. S týmto setom saténových čiapok pre mamu a jej kučeravého anjelika môžeš s pokojným svedomím uložiť svoje vlasy na potrebný odpočinok.

Čítajte viac
21,00 €
Farba
  • červená
  • africký vzor
  • béžová
  • akvamarínová
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Nevhodné materiály, dokonca i bavlnené obliečky na tvojom vankúši, dokážu poriadne rozhádzať harmóniu, lesk a najmä kompaktnosť tvojich kučeravých prameňov. Vďaka vysokokvalitnému saténu však rýchlo zistíš, že zázraky sa dejú aj na počkanie. Tak ich svojim vlasom dopraj.

Aké sú výhody saténových čiapok Green Satin Hair Bonnet (Mommy & Me set)? 

V jednom praktickom balení nájdeš maximum starostlivosti nielen pre seba, ale aj pre svoju dcéru. Čiapky je možné upraviť podľa potreby a stiahnuť pomocou aplikácie a elastickej nastaviteľnej čelenky tak, aby bolo ich nosenie príjemné. 

Je saténová čiapka Green Satin Hair Bonnet (Mommy & Me set) aj pre mňa? 

Výhody saténových vlákien budú blahodárne pôsobiť na všetky typy vĺn i kučier.   

Materiál 

polyester

Bodka na záver 

Zahaľ sa do materiálu, ktorý tvojim vlasom prospieva, neoberá ich o hydratáciu a navyše ich nerozostrapatí počas spánku. Saténová čiapka je dokonca obojstranná, odtieň môžeš prispôsobiť svojej nálade či farbe pyžama.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SCG101_CERVENA

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia