Puff Cuff MINI – Spona na kučeravé vlasy

Značka:

Nechaj svoje kučeravé vlasy slobodne dýchať aj vo chvíli, keď ich potrebuješ zopnúť do účesu v tvare copu. Obmedzujúce gumičky a sponky, ktoré tvoje vlasy neustále ťahajú, sú minulosťou v prvej chvíli, ako spoznáš Puff Cuff MINI – prevratnú sponku na kučeravé vlasy.

Čítajte viac
21,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Vďaka jednoduchému použitiu a skvelému pocitu uvoľnenej pokožky vo vlasovej časti, si Puff Cuff rýchlo zaradíš do svojej must-have výbavy. Veľkosť MINI, pôvodne navrhnutá pre kučeravých drobcov, skvele sadne i dospelákom s menej hustými a skôr dlhšími vlasmi.  

Ako sa spona Puff Cuff MINI používa? 

Podobne, ako v prípade klasického copu, zomkni vlasy v oblasti pri korienkoch do pevného úchopu. Druhou rukou jednoducho roztvor sponku Puff Cuff MINI a použi v mieste, kde vlasy držíš. Následne upevni pomocou háčikov na koncoch sponky.  

Je spona Puff Cuff MINI vhodná aj pre mňa?  

Puff Cuff MINI oceníš, ak tvoja hriva nepatrí k práve k tým najhustejším. V prípade dlhých kučeravých vlasov alebo hustejších vlnitých, dostatočne pevne, no stále s pocitom uvoľnenia zafixuje tvoj každodenný účes.  

Materiál a rozmery

Spona sa vyrába z unikátneho odľahčeného a nárazuodolného ABS plastu.

Výška: 9,84 cm , Šírka: 6,35 cm, Hrúbka: 1,27 cm

Upozornenie výrobcu

Optické nedokonalosti pripomínajúce škrabance nie sú známkou používania. Jedná sa o normálny jav v prípade abs plastov, kedy tok plastu nie je rovnomerný. Funkčnosť výrobku to však neovplyvňuje. V prípade, ak v balení nájdete jemné vlákna pripomínajúce vlasy, taktiež sa jedná len o vedľajší produkt výroby, ktorý vzniká pri odlievaní spony z formy.

Bodka na záver – ako zistím, ktorú veľkosť si vybrať?

Uchop svoje vlasy akoby si ich chcel/a zviazať do chvosta. Nie príliš tesno, ale tak, aby držali bez problémov pohromade. Podľa znázorneného obrázka vyber približnú veľkosť tvojho úchopu a presúvaj prsty so stále uchopenými vlasmi od korienkov smerom ku končekom. Na konci by vlasy mali bez problémov prekĺznuť cez priestor, ktorý si prstami vytvoril/a. Platí, že čím kratšie vlasy máš, tým väčšiu sponu Puff Cuff budeš potrebovať. Veľkosti MINI zodpovedá pozícia palca a ukazováka v tvare pomyselného O, keď sa tieto dva prsty navzájom končekmi dotknú.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SPON103

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)
Puff Cuff
21,00 €
Najmenšia sponka z radu Puff Cuff si síce vyslúžila meno TEENY, avšak rozhodne nie je o niečo menej účinnejšia, než jej väčšie varianty. TEENY dokonale sadne kučeravým drobcom, prípadne dospelákom s jemnými či redšími...

Uvod

Nastavenia

Navigácia