Puff Cuff JUNIOR – Spona na kučeravé vlasy

Značka:

Rozlúč sa raz a navždy s bolestivými copmi, konskými chvostami či gumičkami, ktoré ťa vždy pripravia o niekoľko tvojich kučier. Puff Cuff spona vo veľkosti JUNIOR dokonale zafixuje tvoje vlasy do praktického, ale i vzhľadného účesu bez nepríjemného ťahania a najmä poškodzovania tvojich vlasov.

Čítajte viac
20,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Veľkosť JUNIOR je o niečo menšia od ORIGINAL-u a poskytuje tak výbornú oporu pre kučeravé vlasy či afro, ktoré nie je až tak objemné. V balení nájdeš až dva kusy!

Ako sa spona Puff Cuff JUNIOR používa? 

Vlasy si pomocou prstov uchyť v jednom mieste, čo najbližšie pri korienkoch (akoby si si robil/a klasický cop). Otvor a roztiahni sponu. Následne ňou vlasy na mieste, kde si ich držíš upevni a sponu pomocou háčikov na koncoch zopni. 

Je spona Puff Cuff JUNIOR vhodná aj pre mňa?  

Originálny dizajn Puff Cuff spony vo veľkosti JUNIOR je vhodný pre všetky kučeravé dámy i pánov, ktorí nemajú príliš husté vlasy.  

Materiál a rozmery

Spona je zhotovená z unikátneho odľahčeného a nárazuodolného ABS plastu.

Výška: 7.62 cm , Šírka: 7,94 cm, Hrúbka: 1,9 cm

Upozornenie výrobcu

Optické nedokonalosti pripomínajúce škrabance nie sú známkou používania. Jedná sa o normálny jav v prípade abs plastov, kedy tok plastu nie je rovnomerný. Funkčnosť výrobku to však neovplyvňuje. V prípade, ak v balení nájdete jemné vlákna pripomínajúce vlasy, taktiež sa jedná len o vedľajší produkt výroby, ktorý vzniká pri odlievaní spony z formy.

Bodka na záver – ako zistím, ktorú veľkosť si vybrať?

Uchop svoje vlasy akoby si ich chcel/a zviazať do chvosta. Nie príliš tesno, ale tak, aby držali bez problémov pohromade. Podľa znázorneného obrázka vyber približnú veľkosť tvojho úchopu a presúvaj prsty so stále uchopenými vlasmi od korienkov smerom ku končekom. Na konci by vlasy mali bez problémov prekĺznuť cez priestor, ktorý si prstami vytvoril/a. Platí, že čím kratšie vlasy máš, tým väčšiu sponu Puff Cuff budeš potrebovať. Veľkosti JUNIOR zodpovedá pozícia palca a ukazováka v tvare pomyselného O, medzi ktorými však ešte ostáva nejaký priestor.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
SPON101

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)
Puff Cuff
21,00 €
Nechaj svoje kučeravé vlasy slobodne dýchať aj vo chvíli, keď ich potrebuješ zopnúť do účesu v tvare copu. Obmedzujúce gumičky a sponky, ktoré tvoje vlasy neustále ťahajú, sú minulosťou v prvej chvíli, ako spoznáš...
Puff Cuff
21,00 €
Najmenšia sponka z radu Puff Cuff si síce vyslúžila meno TEENY, avšak rozhodne nie je o niečo menej účinnejšia, než jej väčšie varianty. TEENY dokonale sadne kučeravým drobcom, prípadne dospelákom s jemnými či redšími...

Uvod

Nastavenia

Navigácia