Puff Cuff MICRO – Spona na kučeravé vlasy (5 kusov)

Značka:

Nosiť kučeravé vlasy v zopnutom účese bez bolesti a nepríjemného ťahania už nie je len zbožné prianie. S prevratnou sponou na kučeravé vlasy Puff Cuff MICRO ich môžeš nosiť dokonca na rôzne spôsoby (drdoly, viac copíkov). Samozrejme, bez toho, aby tvoje vlasy poškodzovalo napätie z gumičky či iných vlasy utláčajúcich pomôcok.   

Čítajte viac
21,00 €
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Jednoduchá, no o to obľúbenejšia spona zopne tvoje kučeravé vlasy rýchlo a prakticky. Použiť ju môžeš na každodenný účes, ale i špeciálny look na významnú príležitosť. Spokojné úsmevy kučeravých priaznivcov Puff Cuff sponiek v celom svete hovoria za všetko. A čo povieš ty?

Ako sa spona Puff Cuff MICRO používa? 

Vlasy si prichyť medzi prsty tak, ako v prípade klasického konského chvosta. Presne v tom istom mieste pomocou druhej ruky prilož roztvorenú sponku Puff Cuff a jednoducho vlasy do nej vlož. Zopnutím háčikov na koncoch sponky je tvoj nový účes hotový.   

Je spona Puff Cuff MICRO vhodná aj pre mňa?  

Puff Cuff vo veľkosti MICRO neodporúčame pre vlnité vlasy typu 2.  

Materiál a rozmery

Spona pozostáva z odľahčeného a odolného ABS plastu.

Výška: 5,08 cm , Šírka: 4,13 cm, Hrúbka: 0,64 cm

Upozornenie výrobcu

Optické nedokonalosti pripomínajúce škrabance nie sú známkou používania. Jedná sa o normálny jav v prípade abs plastov, kedy tok plastu nie je rovnomerný. Funkčnosť výrobku to však neovplyvňuje. V prípade, ak v balení nájdete jemné vlákna pripomínajúce vlasy, taktiež sa jedná len o vedľajší produkt výroby, ktorý vzniká pri odlievaní spony z formy.

Bodka na záver – ako zistím, ktorú veľkosť si vybrať?

Uchop svoje vlasy akoby si ich chcel/a zviazať do chvosta. Nie príliš tesno, ale tak, aby držali bez problémov pohromade. Podľa znázorneného obrázka vyber približnú veľkosť tvojho úchopu a presúvaj prsty so stále uchopenými vlasmi od korienkov smerom ku končekom. Na konci by vlasy mali bez problémov prekĺznuť cez priestor, ktorý si prstami vytvoril/a. Platí, že čím kratšie vlasy máš, tým väčšiu sponu Puff Cuff budeš potrebovať. Veľkosti MICRO zodpovedá pozícia palca a ukazováka v tvare pomyselného O, keď sa tieto dva prsty zhruba o jeden centimeter prekrývajú.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Uvod

Nastavenia

Navigácia