African Fabs Headband Velvet – Zamatová čelenka na kučery

Zamat je čerešnička na torte. Pre všetky tvoje outfity, ktoré sa nesú v duchu originality a elegancie, je táto zamatová čelenka od African Fabs jednoducho kúsok, ktorý by nemal v tvojej výbave chýbať. O to viac, že sa k tvojim kučerám bude správať viac než gentlemansky!

Čítajte viac
14,00 €
Farba
  • čierna
  • zelená
  • modrá
Produkt je dostupný s inými parametrami
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Vďaka zamatovej čelenke unisex veľkosti budú tvoje vlasy voľné, no zároveň dostatočne upratané tak, aby ti neprekážali vo výhľade. Ak hľadáš členku, ktorá ich navyše nerozostrapatí, si na tom správnom mieste.  

Aké sú výhody zamatovej čelenky na kučery?

Prevedenie z hebkého a zároveň elegantného zamatu je skvelým vlasovým doplnkom na špeciálne príležitosti. Aj tak jednoduchá vec, ako členka dokáže povzniesť tvoj outfit na vyšší level. Čelenka zároveň vlasy nestrapatí a šetrne dopĺňa ich originálny vzhľad.

Je táto zamatová čelenka vhodná aj pre mňa?  

Veľkosť čelenky je univerzálna. Vďaka elasticite sa však dokáže dokonale prispôsobiť rozmerom tvojej hlavy a objemu tvojich kučier.

Varianty 

Čelenku si môžeš vybrať v magickej zelenej, univerzálnej čiernej alebo nádhernej modrej farbe.

Bodka na záver 

Nehľadaj viac spôsob ako aj svojim vlasom vniesť kúsok elegancie. Táto zamatová čelenka to vyrieši za teba a navyše v priebehu niekoľkých sekúnd.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
CETU104_CIERNA
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Uvod

Nastavenia

Navigácia