African Fabs Easy headwrap with satin lined hair bonnet – Turban so saténovou čelenkou

Zamilovala si sa do nádherných turbanov v africkom štýle? V tom prípade je tento kúsok presne to, čo hľadáš. Kombinácia kvalitnej bavlny a saténu zahalí tvoje kučery alebo afro do originálneho farebného ohňostroja.

Čítajte viac
20,00 €
Farba
  • žlto-modrá
  • modro-fialová
  • červeno-čierna
Produkt je dostupný s inými parametrami
Upozorniť ma, ak bude produkt na sklade
Popis

Vlasy jednoducho vložíš do turbana, ktorého lem tvorí pružná čelenka. Tá udrží objem vlasov v jednom kompaktom celku. Napokon uviažeš okolo obvodu hlavy dva dlhé pásy do výsledného efektu turbana. A finálny look v podobe tradičnej pokrývky hlavy je na svete!

Aké sú výhody turbana Easy headwrap with satin lined hair bonnet? 

Turban je skvelým doplnkom, ak hľadáš originálnu pokrývku hlavy v duchu tradičnej africkej kultúry. Stačí pár minút a svoje vlasy pohodlne skrotíš pod jeho útrobami. Zloženie zo saténu ich navyše bude hýčkať a nespôsobí nepríjemné rozostrapatenie.

Je turban Easy headwrap with satin lined hair bonnet aj pre mňa? 

Turban ocenia najmä dievčatá s afrom, no ak sa ti tento štýl páči, nepohrdnú ním ani tvoje kučery. Tieto pokrývky hlavy sú navyše ručne vyrábané priamo v Európe.

Zloženie 

100% vysokokvalitná bavlna v kombinácii so saténom

Bodka na záver 

Dodaj svojmu výzoru šmrnc a vsaď na originálny turban. Uviazať si ho môžeš na rôzne spôsoby a zaberie ti to len pár minút.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Uvod

Nastavenia

Navigácia