African Fabs Easy headwrap with satin lined hair bonnet – Turban so saténovou čelenkou

Zamilovala si sa do nádherných turbanov v africkom štýle? V tom prípade je tento kúsok presne to, čo hľadáš. Kombinácia kvalitnej bavlny a saténu zahalí tvoje kučery alebo afro do originálneho farebného ohňostroja.

Čítajte viac
20,00 €
Farba
  • čierna
  • africký vzor
  • modrá
Produkt je dostupný s inými parametrami
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Vlasy jednoducho vložíš do turbanu, ktorého lem tvorí pružná čelenka. Tá udrží objem vlasov v jednom kompaktom celku. Napokon obmotáš okolo obvodu hlavy dva dlhé pásy do výsledného efektu turbanu. Výsledný look turbanu je úplne na tebe. Buď ukončíš viazanie efektnou mašľou alebo môžeš pohodlne ukončiť zastrčením pásov do línie po boku hlavu. A výsledok v podobe originálneho turbanu je na svete!

Aké sú výhody turbana Easy headwrap with satin lined hair bonnet? 

Turban je skvelým doplnkom, ak hľadáš originálnu pokrývku hlavy v duchu tradičnej africkej kultúry. Stačí pár minút a svoje vlasy pohodlne skrotíš pod jeho útrobami. Zloženie zo saténu ich navyše bude hýčkať a nespôsobí nepríjemné rozostrapatenie.

Je turban Easy headwrap with satin lined hair bonnet aj pre mňa? 

Turban ocenia najmä dievčatá s afrom, no ak sa ti tento štýl páči, nepohrdnú ním ani tvoje kučery. Tieto pokrývky hlavy sú navyše ručne vyrábané priamo v Európe.

Zloženie 

100% vysokokvalitná bavlna v kombinácii so saténom

Bodka na záver 

Dodaj svojmu výzoru šmrnc a vsaď na originálny turban. Uviazať si ho môžeš na rôzne spôsoby a zaberie ti to len pár minút.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
CETU102_CIERNA

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Uvod

Nastavenia

Navigácia