Curl Keeper Curly Hair Solutions Flexy Brush – Kefa na kučeravé vlasy

Značka:

Nájsť ideálnu kefu pre tvoje vlny alebo kučery už nie je len zbožné prianie. Curl Keeper prináša riešenie, ktoré si poradí s mokrými, suchými, a dokonca i jemnými detskými vlasmi akoby mávnutím čarovného prútika. Vymeň svoju starú kefu za pomocníka, ktorý ti pomôže aj pri aplikácii kondicionéru alebo príjemne pomasíruje pokožku tvojej hlavy.

Čítajte viac
23,30 €
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Tajomstvom úspechu sú silikónové flexibilné štetinky rôznych rozmerov, ktoré si dokonale poradia s každým uzlíkom alebo zhlukom vlasov. Stimuláciou pokožky hlavy pri rozčesávaní ostáva oblasť vlasových korienkov optimálne prekrvená, čo napomáha zdravému rastu vlasov. 

Ako sa kefa na vlasy Curl Keeper Curly Hair Solutions Flexy Brush používa? 

Kefu môžeš použiť pri rozčesávaní suchých i mokrých vlasov alebo rovnomernú distribúciu kondicionéru či iného prípravku. Dobrá rada znie – začínaj rozčesávať od končekov smerom ku korienkom.


Je kefa Curl Keeper Curly Hair Solutions Flexy Brush vhodná aj pre mňa?  

Áno, túto kefu si pochvaľujú majitelia vlniek, kučier i špirálok.

Bodka na záver 

Vďaka unikátnemu tvaru kefy v podobe obdĺžnika nehrozia žiadne nánosy prostriedkov na vlasy či odumretých častí pokožky hlavy. Výhodou je i rovnomerné prúdenie vzduchu pri fénovaní. Uži si starostlivosť o kučery pri každom rozčesávaní. Kým dlhšie štetiny kefy masírujú a ošetrujú hlavu, tie menšie rozpletajú nepríjemné uzlíky.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....

Uvod

Nastavenia

Navigácia