Curly Kids Deep Conditioner – Hĺbkový kondicionér pre deti 226 g

Značka:

Hydratácie nikdy nie je dosť.  Platí to aj pre detské kučery, ktoré si vyžadujú pozornú starostlivosť a dostatok zvlhčenia pre každý jeden pramienok. Hĺbkový kondicionér Curly Kids Deep Conditioner je presne to pravé orechové, čo do výbavy tvojho kučeravého drobca chýba.

Čítajte viac
12,50 €
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Predstaviť si bezbolestné rozčesávanie, ktoré netrvá nekonečne dlho, už nie je len snom, ale realitou. Tú si užívajú deti s vlnitými i kučeravými vlasmi po celom svete. Dopraj ju i tomu svojmu. 

Ako sa Curly Kids Deep Conditioner používa? 

Kondicionér sa nanáša na mokré a umyté vlasy tak, aby sa dostal ku každému pramienku. Po krátkom pôsobení (3-5 minút) je potrebné zmyť a vlasy vysušiť podľa obvyklého postupu.

Je Curly Kids Deep Conditioner aj pre moje dieťa?  

Jemné a šetrné rozčesávanie nemožno odoprieť žiadnemu drobcovi s vlnitými, kučeravými či afro vlasmi. Tento hĺbkový kondicionér je vhodný pre všetkých bez rozdielu. 

Zloženie 

Water(aqua), Cetyl Alcohol, Cetrimonium Choloride, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Fragrance(parfum), DMDM Hydantoin, Guar Hydroxypropyltrimonium, Chloride, Citric Acid, Hydrolyzed Soy Ptotein, Panthenol, Tocopheryl Acetate 

Bodka na záver 

Stav na účinky prírodných látok, ktoré detské kučery nezaťažujú a prispievajú k ich zdravému rastu pri každom použití. 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
DETI114

Tabuľka vlastností

Veľkosť
226 g
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
Denman
18,00 €
Zaobchádzaj so svojimi kučeravými vlasmi tak, ako si zaslúžia. Zabudni na nepríjemné ťahanie či nebodaj vytrhávanie chumáčov vlasov. Denman D3 patrí do povinnej výbavy každého, kto túži po zdravých a krásnych vlnkách...

Uvod

Nastavenia

Navigácia