Curly Kids Custard For Kids - Krém na detské kučery 180 g

Značka:

Vlny, kučery či večne sa zvíjajúce prstienky na vláskoch kučeravých detí si vyžadujú extra starostlivosť. Aby boli dokonale hydratované a vyživené, a napokon i krásne definované, stačí niekedy naozaj málo. V tomto prípade je to ľahký krém do Curly Kids, do ktorého sa zamilujete hneď po prvom použití.

Čítajte viac
12,50 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Krém navyše podporuje zdravý rast a výsledný výzor vlasov. Napokon, koľko už bojujete so suchými vláskami, ktoré postrádajú hydratáciu? Spoľahnite sa na účinky krému, vďaka ktorým nebudú vlasy zlepené ani nadmieru mastné. 

 

Ako sa Curly Kids Creme Conditioner používa? 

Na vlhké alebo suché vlasy aplikujte dostatočné množstvo krému. Rozdeľte ho medzi pramienky alebo prečešte hrebeňom a napokon nechajte vysušiť tak, ako ste zvyknutí. 

 

Je Curly Kids Creme Conditioner aj pre môjho drobca? 

Tento pomocník sadne všetkým kučeravým i zvlneným detským vláskom.

 

Zloženie 

water, glycerin, xanthan gum, hydrogenated coconut oil, hydroxyethyl cellulose, chondrus crispus (carrageenan), vp/va copolymer, potassium sorbate, fragrance, citric aicd, panthenol, aloe barbadensis leaf juice 

 

Bodka na záver 

Dlhotrvajúci efekt zdravých a lesklých vlasov je presne to, po čom túži každá kučeravá princezná a každý kučeravý prínc. A navyše, kráľovná sa môže tešiť zo šetrného zloženia bez sulfátov, parabénov, vazelíny a minerálnych olejov.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
DETI113

Tabuľka vlastností

Veľkosť
180 g
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia