Jessicurl Rich & Radient Collection – Sada prípravkov na suché vlny a kučery 59 ml

Značka:

Trápiš sa neustále s vysušenými kučerami? Ak nevieš nájsť tú pravú kozmetiku pre svoje hustejšie vlasy, je načase ukončiť tento nekonečný príbeh. So sadou Jessicurl Rich & Radient získaš 6 obľúbených prípravkov, ktoré dodajú tvojim vlasom potrebnú vlhkosť a zdravý vzhľad.

Čítajte viac
45,50 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Od dôkladného čistenia, cez kondicionéry, ktoré si zamiluješ na prvé použitie, až po finálny styling a definíciou závideniahodných vĺn. To všetko získaš v praktickom cestovnom balení, ktoré môžeš kedykoľvek rozšíriť o balenia s väčším obsahom. Rýchlo sa totiž presvedčíš, že hydratácia na prírodnej báze, v kombinácii s revolučnou CGM (Curly Girl metódou), je konečne tá ihla v kope sena, ktorú si hľadala/hľadal.

 

Sada Jessicurl Rich & Radient Collection obsahuje: 

Hair Cleansing Cream 

Too Shea! Extra Moisturizing Conditioner 

Deep Conditioning Treatment 

Rockin' Ringlets Styling Potion 

Confident Coils Styling Solution 

Awe Inspiraling Spray 

 

Je Jessicurl Rich & Radient Collection aj pre mňa? 

Sada produktov je určená aj pre teba. Najmä, ak tvoje kučery alebo vlny prahnú po účinnej hydratácii a nepatríš zrovna k jemnovlasým ľudom.

 

Bodka na záver 

Jessicurl je prevratná prírodná kozmetika, ktorá nesie prívlastok vegánska a cruelty free (pri výrobe prípravkov netrpeli žiadne živé tvory). Ak sa chceš pridať k neustále narastajúcemu množstvu curly girls & boys, ktoré konečne poznajú kľúč k zdravým a krásnym vlasom, po vyskúšaní týchto prípravkov vlastne už ani nebudeš mať na výber :)

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Veľkosť
59 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

Uvod

Nastavenia

Navigácia