Miss Jessie's Honey Curls - Curl Enhancer – zvýrazňovač kučier 250 ml

Vlnité vlasy a dostatočný objem už nie sú len vysnívanou kombináciou. Vďaka tomuto prípravku z dielne Miss Jessie's majú už aj neposedné a neurčité vlny nádej, ako dospieť do kučeravejšej krásy. Hlavná ingrediencia – med, je dôvod, prečo budú tvoje vlny dokonale hydratované, zjemnené a krásne lesklé na pohľad aj dotyk.

Čítajte viac
33,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Vyskúšaj účinnú silu sorbitolu a glycerínu na posilnenie jednotlivých pramienkov a rozlúč sa s lámavými vlasmi, ktoré ťa tak trápia. Posilňovač kučier, obohatený o mandľové mlieko, je tým správnym krokom ku krajšej a jednoznačnejšej definícii. Tak neváhaj a daj svojim vlnám presne to, čo potrebujú.

Ako sa zvýrazňovač kučier Miss Jessie's Honey Curls - Curl Enhancer používa?

Pre dosiahnutie vysnívaného výsledku aplikuj zvýrazňovač na záver svojej vlasovej rutiny, konkrétnejšie po umytí alebo refresh-e vlasov, po použití kondicionéru. Potrebné množstvo, podľa dĺžky a hustoty vlasov rovnomerne rozdistribuj pomedzi všetky pramienky po celej dĺžke a pokračuj vo vysušení vlasov tak, ako zvykneš.

Je zvýrazňovač kučier Miss Jessie's Honey Curls - Curl Enhancer vhodný aj pre mňa?  

Rozhodne, ak máš vlnité vlasy typu 2A – 2C. Keďže slúži na podporu kučeravosti, pri kučeravých vlasoch (3A – 3C) zrejme želaný efekt nepotrebuješ.

Zloženie 

Water, Sorbitol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acrylates/Steareth-20, Methacrylate Copolymor, Glycerin, PVP, Polysorbate-20, Carbomer, Fragrance (Perfume), Disodium EDTA, Honey, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Ethylhexlglycerin, Glycerth-2 Cocoate, Yellow 5, Yellow 6  

Bodka na záver 

Aj krepovité vlnité vlasy majú šancu, ako sa premeniť na záplavu krásnych vlniek s definíciou, ktorá má konečne hlavu a pätu. Vsaď na silu prírodných látok bez škodlivín a dopraj svojim vlnám všetko, po čom túžia.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
KRAK129

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
250 g
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia