Afro & Rizo Espuma Nutritiva - Vyživujúca pena 148 ml

Značka:

Namáhané a poškodené vlasy si vyžadujú extra starostlivosť. Máš pocit, že hovoríme práve o tých tvojich? V tom prípade určite siahni po vyživujúcej pene od Afro & Rizo. Špeciálne vyrobenej tak, aby sa postarala o tvoje kučery a dopriala im komfort ako v bavlnke. 

Čítajte viac
19,80 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Vďaka účinkom bambuckého a kakaového masla ich zabalí do jemnosti, hydratuje a doplní potrebnou výživou, ktorú čerpá z pridaných mliečných proteínov. Rozmaznaj svoje afro alebo kučeravé vlasy, výsledok ťa očarí.   

 

Ako sa Afro & Rizo Espuma Nutritiva používa?

Penu je najlepšie aplikovať na mokré a uterákom vysušené vlasy. Najprv ju z dlaní rovnomerne nanes na celú dĺžku vlasov a jemne porozdeľuj pramienky, aby sa dostala skutočne všade. Napokon nechaj vysušiť alebo použí fén a pokračuj vo finálnej úprave podľa toho, ako si zvyknutá. 

 

Je  Afro & Rizo Espuma Nutritiva aj pre mňa?

Značka Afro & Rizo sa sústredí najmä na bohaté kučery a afro, ktoré zaraďujeme k 3 a 4 typu curly hairs. 

 

Zloženie

Deionized Water, Plantcol (Acacia Senegal Extract), Glycerine, Propylene Glycol, Poliquaternium 11, Panthenol, Poliquaternium 55, Polisorbate 20, Milk Protein, Cocoa Butter, Shea Butter, Diazolidinyl Urea Iodopropynyl Buthyl Carbamate and Vanilla Milk Fragrance  

 

Bodka na záver

Aj táto vyživujúca pena si zakladá na prírodnom zložení, ktoré tvoje vlasy nezaťaží. Žiadne sírany, parabény ani minerálny olej teda nečakaj.

 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
PENY101

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
S proteínom
Veľkosť
148 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)

Uvod

Nastavenia

Navigácia