Kinky-Curly Curling Custard – Stylingový gél na kučeravé vlasy 236 ml

Značka:

Fixácia je poslednou bodkou v snahe, ako si na hlave vyčarovať úžasný kučeravý alebo vlnitý look. S týmto gélom pudingovej konzistencie to zvládneš ľavou zadnou. Formuje, vyživuje a dodáva krásny lesk, ktorý tvoje vlasy prirodzene rozžiari.

Čítajte viac
34,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Prírodné zloženie s posilňujúcimi účinkami a zvlhčujúcim nektárom z agáve je dôvod, prečo budú tvoje kučery hydratované po celý deň. Bez nepríjemnej krepovitosti či mastného vzhľadu. Keďže ide o vysoko koncentrovaný produkt, platí zlaté pravidlo – menej je viac. 

Ako sa gél Kinky-Curly Curling Custard používa? 

Stylingový custard nanes na umyté vlasy ošetrené kondicionérom (leave-in alebo oplachovým). V dlani si rozotri potrebné množstvo a vtláčaj do vlasov od končekov smerom ku korienkom. Ak sú miestami už suché, pomôž si rozprašovačom s vodou. Produkt viac neoplachuj. Po vysušení uvoľni pramienky kučier zo vzniknutej krusty.

Je gél Kinky-Curly Curling Custard vhodný aj pre mňa?  

Áno, platí, že vlnité vlasy potrebujú menšie množstvo, v prípade hustejších kučier však pokojne pridaj viac prípravku.

Zloženie 

Botanical Infusion Of Water / Aqua, Equisetum Arvense / Horsetail, Chamomile, Urtica Dioica / Nettle And Althaea Officinalis / Marshmallow, Organic Aloe Vera Juice, Agave Tequilana / Agave Nectar Extract, Tocopheryl Acetate / Vitamin E, Pectin, Citric Acid, Potassium Sorbate And Fragrance

Bodka na záver 

Pri aplikácii prípravku dbaj na to, aby boli vlasy dostatočne vlhké. V opačnom prípade ostanú lepkavé a vysušené. Aby si predišla/predišiel krepovateniu, nezabudni custard naniesť na vlasy rovnomerne. 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
236 ml
Curly Friday 2023
5%
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Uvod

Nastavenia

Navigácia