Kinky-Curly Curling Custard – Stylingový gél na kučeravé vlasy 236 ml

Značka:

Fixácia je poslednou bodkou v snahe, ako si na hlave vyčarovať úžasný kučeravý alebo vlnitý look. S týmto gélom pudingovej konzistencie to zvládneš ľavou zadnou. Formuje, vyživuje a dodáva krásny lesk, ktorý tvoje vlasy prirodzene rozžiari.

Čítajte viac
37,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Prírodné zloženie s posilňujúcimi účinkami a zvlhčujúcim nektárom z agáve je dôvod, prečo budú tvoje kučery hydratované po celý deň. Bez nepríjemnej krepovitosti či mastného vzhľadu. Keďže ide o vysoko koncentrovaný produkt, platí zlaté pravidlo – menej je viac. 

Ako sa gél Kinky-Curly Curling Custard používa? 

Stylingový custard nanes na umyté vlasy ošetrené kondicionérom (leave-in alebo oplachovým). V dlani si rozotri potrebné množstvo a vtláčaj do vlasov od končekov smerom ku korienkom. Ak sú miestami už suché, pomôž si rozprašovačom s vodou. Produkt viac neoplachuj. Po vysušení uvoľni pramienky kučier zo vzniknutej krusty.

Je gél Kinky-Curly Curling Custard vhodný aj pre mňa?  

Áno, platí, že vlnité vlasy potrebujú menšie množstvo, v prípade hustejších kučier však pokojne pridaj viac prípravku.

Zloženie 

Botanical Infusion Of Water / Aqua, Equisetum Arvense / Horsetail, Chamomile, Urtica Dioica / Nettle And Althaea Officinalis / Marshmallow, Organic Aloe Vera Juice, Agave Tequilana / Agave Nectar Extract, Tocopheryl Acetate / Vitamin E, Pectin, Citric Acid, Potassium Sorbate And Fragrance

Bodka na záver 

Pri aplikácii prípravku dbaj na to, aby boli vlasy dostatočne vlhké. V opačnom prípade ostanú lepkavé a vysušené. Aby si predišla/predišiel krepovateniu, nezabudni custard naniesť na vlasy rovnomerne. 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
CUST103

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
236 ml
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Uvod

Nastavenia

Navigácia