CURLY LAB Darčeková poukážka do kaderníctva v hodnote 50€

Hľadáš ideálny darček pre osôbku s kučeravými vlasmi? My ho máme! CURLY LAB Darčeková poukážka rozhodne poteší priateľku, manželku, dcéru, mamu, kamaráta, brata alebo tvoju tajnú lásku, ak má kučeravé, afro alebo vlnité vlasy. Hodnotu poukážky uplatníš predložením voucheru, pri platení za služby v našom kučeravom kaderníctve na Šustekovej 49, v Bratislave.

Čítajte viac
51,00 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Darčeková poukážka vo fyzickej podobe

Priamo do tvojej schránky doručíme krásny poukaz s obálkou, nálepkami a pečaťou v hodnote podľa tvojho výberu. Môžeš ho darovať na narodeniny, meniny, pod Vianočný stromček alebo len tak, z lásky 🤍. Pokojne môžeš dopísať aj svoje osobné venovanie alebo sa podpísať. K hodnote poukážky sa priratáva manipulačný poplatok 1 €.

V akej hodnote sú darčekové poukážky? 

Vybrať si môžeš s darčekových poukážok v hodnote 50, 70, 100 alebo 150 euro.

Ako sa darčeková poukážka uplatňuje? 

Obdarovaná/obdarovaný môže poukážku využiť na služby v našom kučeravom kaderníctve CURLY LAB podľa svojho výberu a hodnota poukážky jej/mu bude z výslednej ceny návštevy odrátaná. Stačí, ak poukážku predloží priamo pri platení v salóne. CURLY LAB kaderníctvo nájdeš v Bratislave, na ulici Šustekova 49. Poukážka je platná 12 mesiacov od jej zakúpenia.

Prečo je CURLY LAB Darčeková poukážka skvelý tip na darček? 

Vo svete nerovných vlasov si každý hľadá svoju vlastnú cestu ku krásnym a zdravým kučerám či vlnám. Je to hotová veda. Základom je však kvalitná vlasová kozmetika, správny kučeravý strih a starostlivosť ušitá na mieru. Práve darčeková poukážka je skvelá možnosť, ako dopriať obdarovanému možnosť výberu a skvelý pocit z kučier ako z katalógu.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
DAPOCL50
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

Uvod

Nastavenia

Navigácia