I Love Riccio Intensive Anti Hair-Loss Lotion – intenzívne mlieko proti vypadávaniu vlasov 100 ml

Stále padajú… A ty už si z toho množstva v koncoch? Na vypadávajúce vlasy má overený recept talianska značka I Love Riccio. Posilňujúce mlieko, ktoré pôsobí ako sérum, obnoví rast vlasov a zabráni tomu, aby tvoja kefa alebo hrebeň zanechávali po sebe takú spúšť.

Čítajte viac
39,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Kombinácia keratínu, panthenolu, kofeínu, mentolu a stopových prvkov je presne to, čo tvoje oslabené a vysilené pramienky potrebujú. Dokonalá rovnováha vlasovej pokožky a stimul k ďalšiemu rastu – to je to tajomstvo úspechu, kvôli ktorému budeš toto posilňujúce mliečko chváliť až do nebies. 

Ako sa mlieko I Love Riccio Intensive Anti Hair-Loss Lotion používa?

Mlieko aplikuj do vlhkých alebo suchých vlasov priamo k pokožke hlavy, tam, kde k rastu vlasov dochádza. Jemne vmasíruj pomocou prstov a viac neoplachuj. Pred sušením vlasov pomocou difuzéra počkaj niekoľko minút.

Je mlieko I Love Riccio Intensive Anti Hair-Loss Lotion vhodné aj pre mňa?  


Vypadávanie vlasov trápi kučeravcov bez ohľadu na to, aký typ vlasov majú. Nezabúdaj, odporúčaná intenzita použitia tohto mliečka je dvakrát do týždňa.

Zloženie 

aqua (water), alcohol, isopropyl alcohol, panthenol, peg-40 castor oil, alcohol denat., caffeine, menthol, glycosaminoglycans, hydrolyzed keratin, tioxolone, saccharomyces/silicon ferment, saccharomyces/copper ferment, saccharomyces/zinc ferment, saccharomyces/magnesium ferment, saccharomyces/iron ferment, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, leuconostoc/radish root ferment filtrate   

Bodka na záver 

Nestrácaj čas prípravkami, ktoré nezaberajú. Vypadávanie vlasov si vyžaduje zdravú pokožku a tak trochu bádania, čo za tým stojí. Okrem tohto mliečka ti v riešení problému môže pomôcť náš článok s tipmi, ako dosiahnuť dlhé zdravé vlasy.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
OLS121

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
100 ml
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Uvod

Nastavenia

Navigácia