Pretty Curly Girl Double the Clay - Íľ na hĺbkové čistenie 250 g

Čistenie do hĺbky vlasového vlákna a hydratácia v jednom? Presne to spája íľ Pretty Curly Girl Double the Clay, ktorý si dokonale poradí s nánosmi a nečistotami na tvojich kučeravých vlasoch. To, na čo bežne používaš dva rôzne výrobky, môžeš pohodlne skĺbiť v jednom. Účinná kombinácia ílu z marockej lávy a bentonitového ílu dodá tvojim vlasom potrebný vápnik, železo, horčík, draslík a oxid želizitý. 

Čítajte viac
17,70 €
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Dokonalý koktail pre znečistené a vysušené vlasy je to, čo potrebuješ, ak chceš svojej korune krásy dopriať výživu a hydratáciu. Navyše, ak siahneš po Pretty Curly Girl, určite postupuješ podľa princípov CGM (Curly Girl metódy) – aj tento íľ je bez sulfátov, silikónov a parabénov, voskov či škodlivých olejov. 

 

Ako sa Pretty Curly Girl Double the Clay používa?

V miske zmiešaj 1 veľkú lyžicu ílu a zhruba 50 mililitrov (¼ šálky) čistej vody. Vo chvíli, ako vznikne hladká kompaktná zmes, vmasíru ju prstami do vlasov. Po tridsiatich sekundách vlasy opláchni. Zmes by nemala na vlasoch zaschnúť, preto sa oplatí zbytočne tento čas nepredlžovať. 

 

Je Pretty Curly Girl Double the Clay vhodný aj pre mňa?

Áno, ak potrebuješ dôkladne očistiť a hydratovať kučery či vlny. Ak si si však vedomá svojich vysoko poréznych vlasov, alebo sú značne poškodené, siahni radšej po šampóne s prídavkom hydratačných zložiek (chelátový šampón).

 

Zloženie

bentonitový íľ a rhassaol íľ (z marockej lávy)

 

Bodka na záver

Čisté, hebké a odľahčené vlasy od nánosov sú výsledok, kvôli ktorému sa toto íľové kombo oplatí vyskúšať :) 

 

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Proteín
Bez proteínu
Veľkosť
250 g
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

Uvod

Nastavenia

Navigácia