HER Silk Mulberry Pillowcase White 60x65 cm – Návlek na vankúš zo 100%-ného hodvábu

Značka:

Dopraj svojim kučerám spánok ako na obláčiku. Nepreháňame. Presne taký pocit nadobudneš kedykoľvek, keď si ľahneš na vankúš z dielne HER. Zloženie zo stopercentného morušového hodvábu bude hýčkať tvoje vlasy noc čo noc. A ty sa viac nemusíš obávať ranného pohľadu do zrkadla, kde na teba doteraz zazerala tvoja nerozlučná nepriateľka krepovitosť. 

Čítajte viac
61,90 €
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Vďaka účinkom hodvábu si tvoje kučery nielen zachovajú svoj tvar, ale navyše ostanú krásne hydratované a bez výsledného rozostrapateného efektu. Tak si dopraj konečne sladké a luxusné sny.

 

Aké sú výhody vankúšu HER - Silk Mulberry Pillowcase? 

Vankúš je ekologický a do posledného vlákna prírodný. Ak patríš k alergikom, vôbec sa nemusíš obávať neželanej reakcie, pretože je hypoalergénny, odpudzuje roztoče a navyše i plesne. Ten, kto prepadol láske k hodvábnym obliečkam už vie, že je to dokonalý regulátor teploty – v zime hreje a v lete príjemne chladí.

 

Je HER - Silk Mulberry Pillowcase aj pre mňa? 

Kričíme ÁNO! Každá tvoja vlnka, kučera či prstienok vlasov si zaslúžia pohladenie hodvábneho povrchu.  

 

Zloženie 

100%-ný 19 momme morušový hodváb

 

Bodka na záver 

Kučeravé a vlnité vlasy si vyžadujú nielen tú najvyberanejšiu starostlivosť v podobe prírodnej kozmetiky. Myslieť na ich prirodzenú krásu a zdravý vzhľad môžeš dokonca i keď spíš. Curly girls & boys si bez tohto návleku v krásnej darčekovej krabičke už dokonalý odpočinok nevedia ani predstaviť. Pridáš sa k nim?

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Uvod

Nastavenia

Navigácia