Detangler brush – Kefa na rozčesávanie kučier

Rozčeš svoju kučeravú záplavu vlasov bez bolestivého ťahania či nebodaj vytrhávania vlasov. Ak sa práve rozhliadaš po novej kefe na kučeravé vlasy, túto voľbu určite neolutuješ. Detanglingová kefa pramene vlasov nielen dokonale rozpletie, ale zároveň ani neporuší ich prirodzené zvlnenie.

Čítajte viac
10,00 €
Farba
  • tyrkysová
  • čierna
  • fialová
  • neónovo ružová
  • svetlá ružová
Skladom, doručíme do 1-2 pracovných dní
Popis

Česanie mokrých, vlhkých ani suchých vlasov ti nebude viac spôsobovať problémy vďaka prirodzene zaguľateným koncom z nylonu a unikátnemu tvaru kefy, ktorý si môžeš prispôsobiť podľa seba. Tak zmeň bolestivé rituály česania na starostlivosť o vlasy, ktorú si skutočne zaslúžia.

Aké sú výhody kefy Detangler brush? 

Jednoduchá manipulácia a príjemný materiál, ktorý eliminuje krepovitosť vlasov, je v prípade tejto kefy na kučeravé či vlnité vlasy na nezaplatenie. Navyše pomocou nej môžeš dokonale premasírovať pokožku svojej hlavy a podporiť jej blahodárne prekrvenie.

Je kefa Detangler brush aj pre mňa? 

Áno, túto kefu si zamilovali vlnovlásky, ale i curly girls a afrovíly na celom svete.   

Bodka na záver 

Česanie je kľúčový moment, od ktorého sa odvíja tvoj výsledný look. Ak chceš dosiahnuť prirodzene krásne kučery, táto kefa nesmie v tvojej výbave chýbať.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Typ vlasov
2A
2B
2C
3A
3B
3C
4A
4B
4C
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
5,50 €
Neukracuj sa o blahodárne účinky masáže hlavy a dopraj si ju pokojne i každý deň. Ako? Predsa s týmto malým pomocníkom, vďaka ktorému môžeš v jednom kroku dokonale prekrviť pokožku hlavy, zbaviť ju nečistôt a...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
3,20 €
Ako nájsť dokonalý hrebeň pre tvoje kučery, ktorý vyzdvihne ich jedinečnosť a zároveň ti nebude vháňať slzy do očí pri každom rozčesávaní? Vyskúšaj tohto pomocníka, ktorý si rýchlo nájde miesto v tvojej kúpeľni....

Uvod

Nastavenia

Navigácia