African Fabs Bogolan/Mud Cloth Headwrap – Turban v africkom štýle

Hľadáš pre svoje vlasy trendy doplnok, ktorý ich zabalí do jemného objatia? Turban z mäkkej bavlny s tradičným vzorom z Mali skvele doplní tvoj šatník v odtieňoch zelenej, žltej a oranžovej. Dokonca si môžeš vybrať intenzitu farieb podľa toho, ktorú stranu si zvolíš.

Čítajte viac
15,00 €
Vypredané
Upozorniť ma, keď bude k dispozícii
Popis

Príjemná 100% bavlna uľahčuje manipuláciu s turbanom, ktorý si môžeš uviazať hneď niekoľkými spôsobmi alebo ho použiť ako doplnok outfitu v podobe trendového šálu/šatky. 

Aké sú výhody turbanu African bogolan/mud cloth headwrap? 

Turban je skvelým riešením nielen ako doplnok, no poskytne ti oporu aj vo chvíľach, kedy tvoje vlasy nie sú práve v dokonalej kondícii a ty si im včera nestihla dopriať potrebnú opateru či wash day. Navyše sa nemusíš obávať, že tkanina z tvojich kučier vysaje poslednú kvapku hydratácie a zanechá ich krepovité a vysušené.  

Je turban African bogolan/mud cloth headwrap aj pre mňa?  

Páči sa ti nádych africkej kultúry, ktorý turbany do fádnych dní vnášajú? V tom prípade si hrdo uviaž turban, nech už sú tvoje vlasy akokoľvek vlnité či kučeravé.

Zloženie 

100% bavlna s voskovou potlačou

Bodka na záver 

Turban v tvare šálu má rozmery 183 cm x 56 cm, čo poskytuje skutočne rozmanité možnosti na jeho uviazanie. Ak rada experimentuješ, celkom určite by tento doplnok nemal chýbať v tvojom šatníku.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Uvod

Nastavenia

Navigácia